Untold Festival Broadcast Day 1

Untold Festival 2019 – Dzień 1 – Timetable transmisji live!

Piąta edycja UNTOLD imponuje – a to wszystko będzie można zobaczyć na livestreamie. Dziś zobaczymy m.in. Tove Lo, W&W i Dimitri Vegas & Like Mike!

silesia beats

Sezon festiwalowy trwa. Mamy początek sierpnia, a więc czas na rumuńską dumę narodową – Untold Festival. Jeden z najnowszych i zarazem największych eventów w Europie obchodzi właśnie swoje piąte urodziny i, co trzeba przyznać, robi to naprawdę hucznie.

Cała Kluż-Napoka (właśnie w tym mieście odbywa się wydarzenie) usłana jest banerami i reklamami festiwalu z podobiznami największych gwiazd imprezy. W całym mieście gra muzyka, panuje radość i euforyczny klimat. Na miejscu jest już nasz wysłannik – jego relacje możecie oglądać od wczoraj na Instagramie Shining Beats.

jay_cluss

Jednak atrakcje są przewidziane także dla tych, którym nie było dane zjawić się w Rumunii – organizatorzy bowiem kolejny rok z rzędu zaserwują nam transmisję wideo z festiwalu na Facebooku oraz YouTube. W latach poprzednich udowodnili, że robią to dobrze, dlatego polecamy zajrzeć choć na parę minut.

ultra

Timetable transmisji wygląda naprawdę obiecująco – dzięki zawrotnemu tempu rozwoju festiwalu, możemy cieszyć się streamami z trzech różnych scen – Mainstage, Galaxy Stage oraz Alchemy Stage. Na nich wystąpią dziś między innymi Tove Lo, W&W, Dimitri Vegas & Like Mike, Joseph Capriati czy Steve Aoki!

W Rumunii czas od polskiego różni się o godzinę, a więc przełożyliśmy całe timetable na polski czas. Miłego oglądania!

silesia beats


Mainstage

16:50 Alex Parker
18:20 Smiley
19:50 Tove Lo
22:40 Tujamo
00:45 W&W
03:15 Dimitri Vegas & Like Mike
04:00 Steve Aoki

Galaxy Stage

ultra

jay_cluss

20:00 Floos
22:00 Oxia
02:30 Joseph Capriati
05:00 Anna Tur

Alchemy Stage

silesia beats

17:30 K-Lu
19:30 Satra B.E.N.Z.
20:45 Grasu XXL Live
22:00 Roni Size


kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?