UNTOLD ogłasza niemal pełny lineup tegorocznej edycji. Mamy Polaków w składzie!

Sto kilkadziesiąt artystów dołączyło do lineup’u UNTOLD 2024. Znamy już praktycznie cały lineup jednej z czołowych imprez w Rumunii.

sunrise

O tym, że UNTOLD jest jedną z ważniejszych imprez w letnim kalendarzu festiwalowym na Starym Kontynencie, nie trzeba długo przekonywać. Poziom tegorocznej odsłony zwiastował już dotychczas zaanonsowany lineup. W ramach pierwszej fazy ogłoszeń potwierdzono występy takich postaci, jak Alok, Dimitri Vegas & Like Mike, Lost Frequencies, Martin Garrix, Purple Disco Machine, Sam Smith, Timmy Trumpet, Carl Cox, FISHER oraz Solomun. Tych kilka nazwisk to oczywiście tylko mała część tego, co będzie się dziać w Kluż-Napoce w dniach 8-11 sierpnia. Organizatorzy w najnowszym ogłoszeniu nie szczędzili nazwisk, w tym także tych pochodzących z naszej sceny. Znamy już więc niemal cały skład głównych scen, o którym więcej przeczytacie poniżej.

Niemal wszystkie główne karty odkryte

Największe gwiazdy zasiliły oczywiście skład sceny głównej. Pierwszego dnia imprezy – czyli 8 sierpnia – wystąpią tam już wcześniej ogłoszeni Purple Disco Machine oraz Timmy Trumpet. Do tej dwójki w ramach najnowszej tury ogłoszeń dołączyli Blasterjaxx, Steve Aoki, Tom Grennan oraz headliner tego dnia – Louis Tomlinson.

kalendarz

9 sierpnia headlinerem Main Stage jest legenda muzyki rockowej – Lenny Kravitz. Oprócz niego, swoje sety zagrają Alok, Dimitri Vegas & Like Mike, Lost Frequencies i Zerb. Dzień numer trzy festiwalu UNTOLD to przede wszystkim występy dwóch headlinerów, którymi są Sam Smith i Swedish House Mafia. Ale to nie koniec – oprócz nich na scenie pojawią się Jax Jones, Salvatore Ganacci i Tujamo.

kalendarz

Wielki finał tegorocznej edycji UNTOLD będzie mieć miejsce 11 sierpnia. Wtedy właśnie swoje występy dadzą Burna Boy, Martin Garrix (obaj w roli headlinerów), Mahmut Orhan, Milky Chance i Nicky Romero. Skład Main Stage oczywiście nie jest zamknięty – choć pozostałe sloty zajmą raczej lokalni artyści.

Bardzo istotnym elementem festiwalu UNTOLD co rok jest scena Galaxy, w pełni poświęcona brzmieniom house, melodic i techno. Głównymi gwiazdami będą tam Black Coffee, Carl Cox (8 sierpnia), Solomun (9 sierpnia), Stephan Bodzin (10 sierpnia), FISHER oraz GORDO (11 sierpnia).

sunrise

Scena numer trzy to trance’owa Fortune. Tam jednak będzie mały wyłom z dotychczasowego gatunkowego przeznaczenia – pierwszego dnia bowiem wystąpią tam czołowy alias sceny hard, duet D-Block & S-Te-Fan oraz kojarzony z bigroom techno Maddix. Oprócz nich, 8 sierpnia pojawią się tam między innymi AVAO, Daxson, Dim3nsion i Roger Shah. Drugi dzień festiwalu przyniesie takie aliasy, jak chociażby Ben Gold, Giuseppe Ottaviani, John O’Callaghan oraz Digital Culture – projekt, który współtworzą RAM i Richard Durand. 10 sierpnia będzie zaś iście polskim dniem na scenie Fortune. To właśnie wtedy i tam wystąpią Indecent Noise, TEKNO i onTune. Oprócz nich, swoje sety zagrają między innymi Factor B, Luke Bond, Ahmed Romel oraz Talla 2XLC. Ostatni dzień festiwalu to zaś Alex M.O.R.P.H., Laura van Dam, Markus Schulz, Nifra, Ruben de Ronde, Sunny Lax i wielu innych.

Śiwat drum and bass’u reprezentować będą Netsky, Andy C, Macky Gee i Dub FX – oni, wraz z wieloma lokalnymi graczami, pojawią się na scenie Alchemy.

Jest też przestrzeń o nazwie Daydreaming, na której zagrają chociażby Sebastien Leger, Guy Gerber oraz Jan Blomqvist.

kalendarz

kalendarz

Jest polski wyjazd na UNTOLD!

To oczywiście nie wszystko – choć niemal wszystkie główne karty zostały już wystawione. Jeśli dotychczasowa oferta organizatorów – podlana notabene sosem atmosfery i wielu innych atrakcji, które dodają klimatu całemu wydarzeniu – jest waszym zdaniem w punkt, to warto wziąć pod uwagę oficjalny polski wyjazd na UNTOLD. Organizuje go zaprzyjaźniona firma FESTiVALOVE, która do Kluż-Napoki jedzie już po raz trzeci. Oprócz wyjazdów i noclegów, w ofercie są także bilety na samą imprezę.

Ceny prezentują się następująco:

sunrise

  • karnet UNTOLD 2024 – 799 zł
  • karnet UNTOLD 2024 + transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 1458 zł
  • karnet UNTOLD 2024 + nocleg w Kluż-Napoce – 2499 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2024 i z powrotem + nocleg w Kluż-Napoce – 2399 zł
  • pakiet karnet + transport + nocleg – 2999 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 759 zł

Przy kupnie pełnej opcji (karnet + transport + nocleg), możecie – jako czytelnicy Shining Beats – skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod “SB“, a całkowity koszt będzie mniejszy o 50 zł.

W 2024 roku spodziewamy się większego zainteresowania tematem UNTOLD, dlatego też warto rozeznać się w temacie jak najszybciej. Zamówienia możecie składać na stronie internetowej FESTiVALOVE. Pamiętajcie o korzystaniu z naszego kodu rabatowego – nie dość, że sami pojedziecie na festiwal w lepszej cenie, to przy okazji wesprzecie naszą działalność! Z góry dziękujemy!

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?