Na Untold Festival 2021 zagra ponad 200 artystów. Oto pierwsza faza lineup’u

Organizatorzy Untold Festival zaprezentowali właśnie pierwszą, składającą się z 31 nazwisk, fazę lineupu tegorocznej edycji.

pdc

Szykuje nam się naprawdę interesująca końcówka wakacji i początek jesieni. To właśnie na sierpień i wrzesień planowanych jest sporo dużych festiwali z muzyką elektroniczną. O ile w wypadku tegorocznego Tomorrowland nie wszystko jest w stu procentach pewne, o tyle co do rumuńskich wydarzeń można swobodnie zakreślać daty w kalendarzu. A tych dat na ten moment wiele nie ma – głównie z racji pokrycia się dwóch dużych festiwali.

SAGA Festival i Untold Festival odbędą się w tym samym czasie – konkretnie w drugi weekend września. O ile organizatorzy tego pierwszego eventu zaprezentowali pełny lineup już jakiś czas temu, o tyle na szczegóły tego drugiego musieliśmy dość długo poczekać – konkretnie do dziś.


JAK BYŁO NA UNTOLD 2019?
SPRAWDŹ NASZĄ RELACJĘ!


Ponad 30 artystów z ponad 200

Organizatorzy Untold Festival zaprezentowali właśnie pierwszych kilkadziesiąt nazwisk z ponad 200 przygotowanych na tegoroczną edycję. I o ile na ten moment brakuje tak mocnych postaci, jak chociażby Armin van Buuren, o tyle pierwsza faza lineup’u robi spore wrażenie.

W Rumunii spośród bardziej “mainstreamowych” DJów wystąpią między innymi Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike czy David Guetta.

Interesująco przedstawia się także scena Galaxy z muzyką house i techno – tam swój live act przedstawi Paul Kalkbrenner, a oprócz tego zagrają m.in. Amelie Lens oraz Nina Kraviz.

Warta uwagi będzie również trzecia dziś ogłoszona scena – mianowicie Alchemy Stage, na której ma dominować drum n bass. Już teraz potwierdzono tam występy takich postaci, jak Netsky, Chase & Status czy Wilkinson.

Untold Festival 2021 – pierwsza faza lineup’u

Pełny dotychczas ogłoszony skład arystów wygląda następująco:

Main Stage
Afrojack
Alok
Benny Benassi
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Snake
Lost Frequencies
Martin Garrix
Martin Solveig
Parov Stelar
Quintino
Steve Aoki
The Script
Tyga

Galaxy Stage
Amelie Lens
Jamie Jones b2b Loco Dice
Nina Kraviz
Pan-Pot
Paul Kalkbrenner
Raresh
Rhadoo
Tale Of Us

Alchemy Stage
Camo & Krooked
Chase & Status
Dirtyphonics
Dub FX
Netsky
Rudimental
Wilkinson feat. MC Ad-Apt

Bilety będą droższe

Ruszyła także regularna sprzedaż biletów. Ceny wyższe w porównaniu z poprzednimi edycjami – od 720 zł za czterodniowy karnet w wersji zwykłej do 1810 zł za taką samą opcję, ale w wersji VIP. Więcej informacji znajdziecie pisaliśmy tutaj.

pdc

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?