Skytech i Melo.Kids remiksują 11-latkę! Finalistka “The Voice Kids” podbije klubowe parkiety?

Paczka remiksów do singla Viki Gabor, którą możecie znać z popularnego talent show wyjdzie już 15 kwietnia. Sprawdź ekskluzywną zapowiedź remixu Skytecha!

kalendarz

Tego w Polsce jeszcze nie było! Jeden z topowych producentów EDM – Skytech – nawiązał współpracę z 11-letnią dziewczynką. Chodzi o Wiktorię Gabor, szerzej znaną jako Viki Gabor. Wokalistka dopiero wchodzi w świat show-biznesu, ale na koncie ma już olbrzymi sukces. Niedawno dotarła do finału drugiej polskiej edycji “The Voice Kids”. Po programie wydała debiutancki singiel “Time”, który osiągnął już blisko 2 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Utwór 11-latki został wydany nakładem Universal Music Polska. Jest utrzymany w popowej stylistyce i urzeka przede wszystkim wokalem, który absolutnie nie przypomina głosu młodej dziewczynki. By singiel Wiktorii osiągnął jeszcze większy sukces, wytwórnia zdecydowała się na wydanie paczki remiksów. Jednym z autorów jest Mateusz Dziewulski, czyli Skytech. Tylko nam opowiedział o pracy nad utworem.

emuze.me

Widziałem Wiktorię w telewizji. Była jedną z tych uczestniczek “The Voice Kids”, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Chętnie zaakceptowałem propozycję remiksu, bo “Time” jest naprawde fajnym numerem.

Słuchając oryginału ciężko było mi uwierzyć, że ten potężny głos to 11-letnia dziewczynka. I to z Polski! Zawsze miło jest patrzeć na efekty prac takich młodych talentów.

Mateusz Dziewulski (Skytech)

Skytech stworzył remiks w nieco spokojniejszym stylu niż ten, z którego słynie. Produkcja dla Wiktorii nie jest parkietowym bangerem. To track utrzymany w melodyjno-trapowym stylu, który zapewne świetnie sprawdzi się w wielu stacjach radiowych. Taki styl był zaplanowany od początku. Skytech przyznaje, że remiks miał nawiązywać do oryginału. Poniżej krótka zapowiedź!

Viki Gabor – Time (Skytech Remix)

Produkcja w trapowym stylu wynika z chęci znalezienia kompromisu między oryginałem, a moją interpretacją. W takich klimatach też czuję się dobrze.

Oryginał jest w okolicach 100 bitów na minutę, więc nie chciałem przyspieszać remiksu do tempa klubowego i robić z niego parkietowy banger. Postawiłem na przyjemny, płynący trapik z wyraźniejszym rytmem.

Mateusz Dziewulski (Skytech)

To jednak nie jedyny remiks, który znajdzie się w paczce. O kolejną interpretację utworu Wiktorii zadbał duet Melo.Kids. W tym przypadku mamy do czynienia z absolutną zmianą w stosunku do oryginału. Panowie wysmażyli naprawdę potężny parkietowy killer. Jak mówią autorzy remiks jest hybrydą wielu podgatunków muzyki house.

ultra

Gdy pierwszy raz usłyszeliśmy wokal Wiktorii to opadły nam szczęki. Nie mogliśmy uwierzyć, że to 11-latka. Nasz remiks to zupełna inna odsłona oryginału.

Mieliśmy zupełną dowolość w interpetacji numeru. Stąd w naszym remiksie usłyszycie zaskakujący drop oraz ciekawy breakdown.

Melo.Kids

Paczka remiksów zostanie wydana już 12 kwietnia. Czy dzięki temu 11-letnia Wiktoria podbije klubowe parkiety? Według nas jest na to duża szansa. Powodzenia!

emuze.me

Total
77
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?