Wielki finał naszego cyklu urodzinowych rozdajek. Do zgarnięcia wyjazd na Qlimax z Hardtripami!

Naszą serię urodzinowych rozdajek zamykamy na grubo. Do zgarnięcia wyjazd na Qlimax wraz z firmą Hardtripy!

sunrise

Przez ostatnie trzy miesiące mieliście okazję zgarnąć na łamach Shining Beats sporo naprawdę fajnych rzeczy. Mieliśmy dla was zarówno symboliczne upominki, jak i te mające bardzo dużą wartość. Wakacje dobiegają jednak (bądź już dobiegły) końca i jest to dobry moment na to, aby domknąć nasz urodzinowy cykl. I robimy to w naprawdę mocnym stylu – i nie mówimy tu tylko o brzmieniach, które będą dominować na imprezie, na którą kogoś z was wyślemy.

Kto chce na Qlimax?

Z Hardtripami lubimy się nie od dziś. Wraz z największą firmą organizującą wyjazdy na festiwale z muzyką hard dance współdziałamy raz na czas już od kilku lat. Dzięki naszej kooperacji mieliśmy okazję relacjonować wam takie imprezy, jak Qlimax, Dediqated czy Defqon.1. W tym roku powracamy na tę pierwszą imprezę, podczas której po raz pierwszy od lat swój hardowy repertuar zaprezentuje duet Showtek. Oprócz nich 18 listopada w holenderskim Arnhem wystąpią między innymi Brennan Heart jako Blademasterz, TNT, Devin Wild, Vertile, Warface oraz B-Front i Phuture Noize w secie b2b. Będzie to tym milszy powrót, że będziemy mogli ze sobą wziąć kogoś z was. Zgadza się – nagrodą w ostatniej naszej urodzinowej rozdajce jest bilet na tegoroczny Qlimax połączony z wyjazdem wraz z Hardtripami.

kalendarz

Aby móc pojechać na to wyjątkowe wydarzenie, należy:

kalendarz

  • obserwować nasz profil na Instagramie
  • udostępnić na insta story post konkursowy z oznaczeniem profilów @shiningbeats oraz @hardtripy
  • napisać w komentarzu, na który występ podczas tegorocznego Qlimaxu czekasz najbardziej

Zgłoszenia zbieramy do czwartku (tj. 28 września) do godziny 21:00. Zwycięzcę wyłonimy następnego dnia. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?