Online’owa edycja Winter Music Conference odbędzie się w maju

Towarzyszące Ultra Music Festival Winter Music Conference odbędzie się w tym roku w maju, w formie wirtualnej.

kalendarz

To już drugi rok z rzędu, kiedy jeden z naszych ulubionych festiwali zostaje odwołany. Mowa oczywiście o Ultra Music Festival w Miami. Niestety, sytuacja pandemiczna na świecie nadal nie jest ustabilizowana, przez co organizatorzy mogli podjąć tylko jedną decyzję – a więc przełożyć imprezę na kolejny rok. Druga sprawa to to, że nawet jakby chcieli, to nie dostaliby zgody od władz miasta, w związku z obowiązującymi obostrzeniami.

Oprócz głównego eventu oraz mniejszych imprez w całym Miami, co roku odbywa się też Winter Music Conference. Są to konferencje poświęcone szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Didżeje, muzycy, promotorzy, oraz organizatorzy spotykają się i dyskutują o tym, co dzieje się w branży. Pierwsza z nich miała miejsce już w 1985 roku i zawsze była ważnym punktem w kalendarzu wielu artystów.

kalendarz

Spotkajmy się wirtualnie…

Jak dobrze wiemy, wirtualne eventy stały się bardzo popularne w czasach pandemii. Przypomnijmy, że chociażby Amsterdam Dance Event zorganizował coś w rodzaju paneli dyskusyjnych na tematy związane z muzyką. Podobną drogą zmierza WMC, które planuję zorganizować wirtualną edycję swojej konferencji.

ultra

Wszystko potwierdził David Ireland, dyrektor Miami Music Week i WMC. Jak sam napisał w poście na LinkedIn, Zimowa Konferencja Muzyczna ma się odbyć pod koniec maja 2021 roku.

Po miesiącach czekania i opracowywania planu działania pracujemy nad wykonaniem wirtualnej edycji WMC pod koniec maja. Grupa Magnetic Agency będzie współpracować z nami przy tej wirtualnej edycji WMC, a obecnie pracujemy nad partnerami, prelegentami, treściami itp.

David Ireland

Zwykle całość trwała cały tydzień, ale póki co nie znamy szczegółów konferencji, ani dokładnej daty. Więcej informacji na temat tego wydarzenia zostanie ogłoszonych w najbliższej przyszłości.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?