ReOrder i Darren Porter wystąpią na ósmych urodzinach We Love Trance!

Już w najbliższą sobotę w Poznaniu wystąpi śmietanka polskiej sceny Trance, a także zagraniczni, cieszący się uznaniem fanów zagraniczni goście!

sunrise

Nieczęsto zdarza się, żeby klubowe serie eventów mogły pochwalić się tak długim stażem, jak We Love Trance. Od 2011 roku podczas wydarzeń, biorących swoją nazwę od znanej słuchaczom ś.p. Planety Poznań audycji Macieja Grzelaka aka Next DJ, gościło aż stu pięćdziesięciu DJów i producentów z Polski i zagranicy. Tym samym możemy mówić swobodnie o marce, która zdobyła uznanie wielu entuzjastów takich brzmień.

Pierwsza edycja We Love Trance Club Edition miała miejsce osiem lat temu – dokładnie 14 maja 2011 roku w poznańskim klubie Fort Colomb. Okazją do zabawy były imieniny Next DJ’a.

kalendarz

“Co prawda do ósmej rocznicy tego wydarzenia pozostało nam dwa miesiące, ale skoro można zacząć świętować już dwa miesiące wcześniej, to czemu by tego nie zrobić?” – zapewne tak pomyśleli organizatorzy, i właśnie dzięki temu już w najbliższą sobotę – a więc 16 marca – w poznańskim Base Club odbędzie się 32. edycja We Love Trance Club Edition!

kalendarz

Na dwóch scenach wystąpi konkretna reprezentacja polskiej sceny muzyki tanecznej (pełny rozkład znajdziecie niżej). Wielkopolskę odwiedzą także goście zagraniczni, dobrze znani wśród fanów Uplifting Trance’u na poziomie – ReOrder oraz Darren Porter.

Podczas zabawy będą zbierane pieniądze na rzecz Bartka i Kuby Przybylskich, którzy od urodzenia muszą walczyć z licznymi komplikacjami zdrowotnymi.

sunrise

16 marca będzie też ważnym dniem dla Next DJa – osoba, od której cała seria wzięła swój początek, w najbliższą sobotę zaprezentuje seta kończącego DJską karierę.

Event odbędzie się – jak już wspominaliśmy wyżej – w poznańskim Base Club przy ulicy Mokrej 1. Zabawa zaczyna się o 21:00. Bilety w cenie 30 i 35 zł będą dostępne przy wejściu do klubu, zaś lineup wygląda następująco:

Jeśli jeszcze brakuje komuś motywacji do zrobienia sobie wycieczki do Poznania, to pozwolimy sobie Was nakłonić tym, co działo się podczas poprzedniego, 31. epizodu, kiedy to mocna reprezentacja polskiego Trance’owego środowiska świętowała urodziny Krzysztofa Prętkiewicza aka Nitrous Oxide. Byliśmy tam i nagraliśmy nawet recap. Było naprawdę godnie!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?