Wspaniały hołd dla Avicii’ego podczas Tomorrowland 2018!

kalendarz

Minęły już trzy miesiące od momentu, w którym ten świat opuścił Avicii. Był to producent, który miał naprawdę wielu fanów na całym świecie. Był także inspiracją dla wielu producentów. Stąd też liczne hołdy, które EDMowi artyści składają raz po raz podczas swoich występów od momentu śmierci Tima. Takie właśnie momenty mają miejsce także podczas festiwalu Tomorrowland.

W belgijskim Boom, podczas drugiego dnia festiwalu, na scenie głównej wystąpił Nicky Romero, który ma na koncie singiel we współpracy z Avicii’m – jest to rzecz jasna “I Could Be The One”. Z tego, co mówił jakiś czas temu sam Nicky, można wnioskować, że to nie był jedyny raz, kiedy Holender i Szwed pracowali w studiu. Szwedzcy fani muzyki elektronicznej obecni na festiwalu nie mogli więc znaleźć lepszego momentu na oddanie hołdu jednej z największych legend muzyki EDM – bowiem właśnie podczas tego występu została zaprezentowana wielka flaga Szwecji, na której widniała podobizna Tima Berglinga, wraz z cytatem z jego singla “The Nights”.

kalendarz

“One day you’ll leave this world behind,
So live a life you will remember”

ultra

Transparent został zaprezentowany podczas utworu “Forever” Martina Garrixa oraz duetu Matisse & Sadko. Sam Nicky także złożył hołd szwedzkiemu producentowi – zagrał bowiem niewydany (!) singiel artysty pod tytułem “Heaven”, w którym wokalnie udzielił się Chris Martin z zespołu Coldplay.

Sytuacja z sobotniego popołudnia nie umknęła uwadze także oficjalnemu profilowi na Facebooku festiwalu.

kalendarz

Poniżej znajdziecie cały set Nicky’ego, w którym odpowiednio w 11. i 45. minucie znajdziecie zaprezentowanie flagi oraz wyemitowanie utworu “Heaven”.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?