Z lineup’u Orange Warsaw Festival 2023 wypada headliner. Mamy oświadczenie organizatorów

Problemy zdrowotne spowodowały, że Sam Smith – piątkowy headliner Orange Warsaw Festival 2023 – musiał odwołać swój występ.

emuze.me

Już w przyszły weekend odbędzie się Orange Warsaw Festival 2023. 2 i 3 czerwca na torze wyścigów konnych na stołecznym Służewcu wystąpić mieli między innymi Sam Smith, Ellie Goulding oraz zamykający główną scenę drugiego dnia imprezy Martin Garrix. Dlaczego “mieli”? Bo ten skład uległ zmianie, czego dowiadujemy się z opublikowanego przez organizatorów oświadczenia.

Sam Smith nie wystąpi

Ze składu na sześć dni przed imprezą wypada piątkowy headliner, Sam Smith. Wynika to z jego problemu z głosem wywołanego infekcją, który objawił się podczas występu wokalisty w Manchesterze. Wówczas Brytyjczyk po zaledwie czterech utworach przerwał koncert i już na scenę nie wrócił. Choroba spowodowała także odwołanie koncertów w Manchesterze, Glasgow i Birmingham. Teraz do tego grona dołącza także Warszawa.

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia wydanego przez organizatorów Orange Warsaw Festival 2023. Znajdziecie w nim między innymi informację odnośnie tego, co osoby niezadowolone z odwołania koncertu mogą zrobić.

Orange Warsaw Festival 2023 – oświadczenie

Z przykrością informujemy, że po odwołaniu koncertów w Manchesterze, Glasgow i Birmingham, ze względu na chorobę Sam Smith odwołują również występ na Orange Warsaw Festival. Sam – trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Usilnie pracujemy nad znalezieniem innego artysty/artystki/zespołu na 2 czerwca. Wkrótce poinformujemy Was, kto zamknie line-up głównej sceny w piątek.

Dla osób, które dotychczas zakupiły bilet jednodniowy na 2 czerwca będzie dostępna możliwość przeniesienia go na 3 czerwca lub jego zwrotu.


foto: Dagmara Szewczuk

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?