kontakt

Rok 2021 miał przynieść odwilż w temacie dużych eventów muzycznych. Wieści dotyczące akcji szczepień, a także plany wdrożenia szybkich testów na COVID-19 miały ułatwić powrót branży do gry. Tymczasem może zabraknąć czasu na to, aby duzi gracze mogli przeprowadzić tegoroczne edycje swoich imprez. Właśnie dzieje się coś, czego obawialiśmy się od dłuższego czasu – jedna z imprez planowanych na tegoroczne wakacje, nie odbędzie się.

Złe wieści dla fanów techno

Organizatorzy Instytut Festival – bo o to wydarzenie nam chodzi – w oficjalnym oświadczeniu nie kryją żalu. Bierze się on nie tylko z powodu tęsknoty za znaną nam przedpandemiczną normalnością. Planowany na dni 18-19 czerwca event miał być celebracją okrągłego jubileuszu – 20-lecia imprez spod szyldu Instytutu. Decyzja o przełożeniu została podparta troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Przypomnijmy, że Insytut Music & Art Festival miał odbyć się po raz kolejny w unikatowej na miarę kontynentu twierdzy Modlin. Miało tam powstać aż 6 scen, na których wystąpiłyby największe nazwiska sceny techno i underground.

Warto zachować bilet

Dla osób, które zdecydują się zachować bilety na festiwal przewidziane są liczne rabaty i bonusy. Shining Beats zachęca Was do pozostawienia biletów na festiwale, jeśli macie taką możliwość. Sytuacja jest wyjątkowa – jeśli chcemy w przyszłym roku odwiedzić te same, znane nam dotąd imprezy. Jeżeli jednak zdecydujecie się na zwrot, kontaktujcie się z bileteriami, w których dokonaliście zakupu.

Niestety, czarne chmury coraz pewniej ogarniają światek imprez masowych na rok bieżący. Nie będzie to w żaden sposób zaskakujące, jeśli zobaczymy się na koncertach dopiero w przyszłym roku. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje od władz, bez względu na ich kompetencje i prywatne opinie.

kontakt