We Love Swedish House powraca! Ruszyła zbiórka pieniędzy na reaktywację projektu

Ruszyła zbiórka na reaktywację kultowego projektu We Love Swedish House. Potrzeba aż 100 tysięcy złotych. Pomóc może każdy!

sunrise

“We Love Swedish House” to kultowy cykl imprez, które odbywały się w Warszawie i wielu innych miastach naszego kraju. Tomasz Tkacz, czyli pomysłodawca i organizator wydarzenia, znany szerszej publiczności jako Thomas Cloud – zapraszał na poszczególne edycje takie gwiazdy jak
Blasterjaxx, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Marcus Schössow, Dzeko & Torres, DubVision i wielu innych.

Imprezy, które odbywały się między innymi w warszawskim klubie Capitol wyróżniały się nie tylko niespotykanym wtedy na polskiej scenie klubowych wydarzeń doborem artystów, ale też niezapomnianym klimatem. Uczestnicy wydarzenia podkreślali, że podobne przeżycia można było odczuć tylko w Holandii, która jest kolebką muzyki elektronicznej.

kalendarz

Podobnie było z następcą WLSH – serią “We Are The Future“, podczas której wystąpili między innymi Nicky Romero, Don Diablo, Laidback Luke oraz Brooks – a więc naprawdę mocne nazwiska na rynku EDM. Niestety z różnych względów projekt został zawieszony.

ultra

Dla tych, którym nie było dane poczuć tej magii mamy dobrą wiadomość – jest szansa na powrót cyklu imprez. Potrzebna jest jednak Wasza pomoc.

W serwisie PolakPotrafi.pl zorganizowano zbiórkę crowdfundingową na reaktywację WLSH. To pierwsza tego typu zrzutka w Polsce. Każdy może wesprzeć wydarzenie wpłacając dowolną kwotę, a za określone wsparcie są przewidziane nagrody. Możecie dostać bilety, bluzy, flagi i wiele innych gadżetów. Szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie zbiórki.

sunrise

Organizatorzy imprezy chcą zebrać co najmniej 100 tysięcy złotych. Pieniądze mają pokryć podstawowe koszty, takie jak booking artystów, wynajem sali i sprzętu. Jeżeli uda się zebrać więcej, to lineup WLSH będzie bardziej okazały. Niewykluczony jest też livestream z wydarzenia, które zaplanowano na 15 czerwca w warszawskiej sali koncertowej Progresja. Więcej o samej zbiórce opowiada Tomek Tkacz w filmie, który znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=IBaXtc-o6ak

Redakcja Shining Beats serdecznie zachęca wszystkich, którzy kochają muzykę klubową, do wsparcia projektu We Love Swedish House. To Wy możecie pomóc w reaktywacji najbardziej znanego cyklu imprez w naszym kraju. Nie oczekujemy ogromnych przelewów. Liczy się każda złotówka. Co ważne, 10% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na pomoc młodzieży w walce z nałogami, natomiast sam pomysłodawca zrzekł się jakiegokolwiek zysku dla siebie z całej zbiórki.

Link do zbiórki: polakpotrafi.pl/projekt/wlsh

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
193
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?