kontakt

“We Love Swedish House” to kultowy cykl imprez, które odbywały się w Warszawie i wielu innych miastach naszego kraju. Tomasz Tkacz, czyli pomysłodawca i organizator wydarzenia, znany szerszej publiczności jako Thomas Cloud – zapraszał na poszczególne edycje takie gwiazdy jak
Blasterjaxx, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Marcus Schössow, Dzeko & Torres, DubVision i wielu innych.

Imprezy, które odbywały się między innymi w warszawskim klubie Capitol wyróżniały się nie tylko niespotykanym wtedy na polskiej scenie klubowych wydarzeń doborem artystów, ale też niezapomnianym klimatem. Uczestnicy wydarzenia podkreślali, że podobne przeżycia można było odczuć tylko w Holandii, która jest kolebką muzyki elektronicznej.

Podobnie było z następcą WLSH – serią “We Are The Future“, podczas której wystąpili między innymi Nicky Romero, Don Diablo, Laidback Luke oraz Brooks – a więc naprawdę mocne nazwiska na rynku EDM. Niestety z różnych względów projekt został zawieszony.

Dla tych, którym nie było dane poczuć tej magii mamy dobrą wiadomość – jest szansa na powrót cyklu imprez. Potrzebna jest jednak Wasza pomoc.

W serwisie PolakPotrafi.pl zorganizowano zbiórkę crowdfundingową na reaktywację WLSH. To pierwsza tego typu zrzutka w Polsce. Każdy może wesprzeć wydarzenie wpłacając dowolną kwotę, a za określone wsparcie są przewidziane nagrody. Możecie dostać bilety, bluzy, flagi i wiele innych gadżetów. Szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie zbiórki.

Organizatorzy imprezy chcą zebrać co najmniej 100 tysięcy złotych. Pieniądze mają pokryć podstawowe koszty, takie jak booking artystów, wynajem sali i sprzętu. Jeżeli uda się zebrać więcej, to lineup WLSH będzie bardziej okazały. Niewykluczony jest też livestream z wydarzenia, które zaplanowano na 15 czerwca w warszawskiej sali koncertowej Progresja. Więcej o samej zbiórce opowiada Tomek Tkacz w filmie, który znajdziecie poniżej.


Redakcja Shining Beats serdecznie zachęca wszystkich, którzy kochają muzykę klubową, do wsparcia projektu We Love Swedish House. To Wy możecie pomóc w reaktywacji najbardziej znanego cyklu imprez w naszym kraju. Nie oczekujemy ogromnych przelewów. Liczy się każda złotówka. Co ważne, 10% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na pomoc młodzieży w walce z nałogami, natomiast sam pomysłodawca zrzekł się jakiegokolwiek zysku dla siebie z całej zbiórki.

Link do zbiórki: polakpotrafi.pl/projekt/wlsh

kontakt