Zedd i DJ Snake pracują nad nowymi albumami. To będzie dobry rok!

Dzięki wyciekowi informacji dowiedzieliśmy się, że Niemiec i Francuz szykują dużo dobrego na rozpoczęty właśnie rok. Nie możemy się doczekać!

sunrise

Sezon wzmożonego wydawania albumów przez artystów, wokalistów i producentów za nami – jednak już teraz, korzystając ze startu swoistego “sezonu ogórkowego“, możemy rozpoczynać rozeznanie odnośnie tego, kto w tym roku wyda swój długogrający album.

Jako, że nas interesuje elektroniczna strefa muzyki rozrywkowej, to na niej się skupimy – a konkretnie na “przypadkowym” wycieku listy artystów, którzy wydadzą w 2019 roku swoje albumy w ramach Polydor Records – a więc jednego z mocniejszych graczy na rynku wydawniczym.

kalendarz

Wyciek miał miejsce na Insta Story sublabelu Universal Music Group. Wynika z niego, że ten rok będzie naprawdę bogaty w muzyczny materiał od gwiazd muzyki popularnej (nad płytami pracują m.in. Lady Gaga, Madonna, Kendrick Lamar czy Lana del Rey), ale i EDMowi producenci nie próżnują – wszak na rzeczonej liście znajdują się… DJ Snake oraz Zedd!

ultra

Zarówno William, jak i Anton, mają za sobą mocny 2018 rok. Twórcom między innymi takich hitów jak: “Happy Now“, czy “Middle” udało się zatrzeć granicę między EDMem a muzyką Pop, co przynosi im powodzenie w stacjach radiowych i na platformach streamingowych, ale także na głównych scenach światowych festiwali, gdzie pokazują swoją bardziej drapieżną stronę, będąc jednymi z mocniejszych stałych bywalców mainstage’ów. Ostatni album Zedd wydał w 2015 roku – “True Colors” zawierało dużo hitów i – co by nie mówić – okazało się sporym sukcesem Niemca. DJ Snake zaś swój krążek wydał rok później – “Encore” przysporzyło Francuzowi prawdziwej światowej sławy.

Na ten moment jednak jest więcej pytań niż odpowiedzi – nie znamy choć orientacyjnych dat wydania obydwóch wydawnictw. Sami artyści także nie pomagają, z ich strony nawet półgębkiem nie pada hasło “nowy album”. Ale możemy być spokojni – co się odwlecze, to nie uciecze.

sunrise

Wniosek jest jeden – 2019 rok będzie z pewnością udanym!


kalendarz

ultra

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?