Zobacz, jak mieszka Zedd. Rezydencja warta aż 16 milionów dolarów! [VIDEO]

Jeden z najlepiej opłacanych DJów na świecie postanowił pokazać swoją luksusową posiadłość, liczącą niemal 900 metrów kwadratowych.

kalendarz

Anton Zasławski, znany jako Zedd, wciąż jest w czołówce EDMowych artystów, którym zamarzyła się kariera w świecie muzyki popularnej. O autorze wielu światowych hitów było ostatnio głośno za sprawą oskarżeń ze strony Matthew Komy o przyznawanie sobie zasług przy wspólnych produkcjach niewspółmiernie do wkładu. Zanim jednak ta sprawa (która notabene nie wpłynęła zbyt mocno na karierę producenta) wyszła na jaw, Anton postanowił zaprezentować swoją rezydencję, wartą ponad 16 milionów dolarów!

Za projekt znajdującego się w Benedict Canyon – dzielnicy Los Angeles domu Zedda odpowiada firma Luxurious Century, która w krótkim filmie opublikowanym na początku września zaprezentowała posiadłość. Rezydencja Niemca ma powierzchnię blisko 900 metrów kwadratowych, zaś w jej skład wchodzi między innymi pięć luksusowych sypialń czy basen.

https://www.youtube.com/watch?v=9sTe2hqFV98

To jednak nie jest pierwsza okazja by zobaczyć dom Zasławskiego, bo już ponad rok temu magazyn Architectural Digest w obszernym, niemal dziesięciominutowym filmie pokazał cały dom.

kalendarz

Światowe gwiazdy muzyki elektronicznej lubią chwalić się swoimi luksusowymi willami. Blisko pół roku temu, przy okazji sprzedaży swojej posiadłości, Calvin Harris podzielił się kilkoma zdjęciami z wewnątrz budynku, który był wart 6 milionów dolarów. To jednak przy niewielka kwota w porównaniu do rezydencji Zedda, która jest warta dziesięć milionów dolarów więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że obydwie posiadłości imponują i choć w części pokazują, gdzie idą pieniądze zarabiane przez największe postaci EDM.

ultra

fot. Emily Berl – Architectural Digest

kalendarz

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?