Znany YouTuber otworzył swój własny klub. W Zawierciu powstał “Afterek”

Michał Baron aka Boxdel jest jednym z właścicieli nowego klubu na mapie Polski. Afterek otworzył się w Zawierciu pod koniec stycznia.

sunrise

Wiele klubów obecnie nie funkcjonuje z racji pandemicznych obostrzeń. Mimo to nie brakuje lokali, które mają otwarte drzwi dla swoich gości. Ba – powstają nawet nowe miejsca, za których realizację biorą się także znane z internetu postaci. Kilka lat temu kolektyw Abstrachuje otworzył po części (mieli udziały w tym biznesie) swoją miejscówkę. W nieistniejącym już warszawskim klubie BAL nie brakowało elektronicznych bookingów (m.in. Chocolate Puma), choć dominowało RnB. Teraz za prowadzenie klubu postanowił wziąć się inny polski youtuber.

Jeden z “potężnych włodarzy”

Nowy lokal na klubowej mapie Polski nosi zgrabną nazwę Afterek i należy między innymi do Michała Barona, znanego w sieci jako Boxdel. Jeden z włodarzy federacji FAME MMA zaprosił klubowiczów do swojego lokalu pod koniec styvznia. Podczas otwarcia – prócz gospodarza, który dał swój koncert – wystąpił też najpopularniejszy polski DJ 2020 roku w rankingu Polish DJ Chart – DJ Hazel. W drugim dniu wielkiego otwarcia klubu wystąpili za to Smolasty, który współpracował ostatnio z Tribbs’em oraz kontrowersyjna Oliwka Brazil.

kalendarz

Czy będzie EDM?

Czy lokal Boxdela będzie zapraszał artystów ze świata muzyki elektronicznej? Ciężko na to liczyć. Patrząc na specyfikę naszego rynku i ostatnie trendy, jakie panują w polskich klubach możemy się domyślać, że więcej występów zaliczą tam artyści powiązani z polskim rapem, który mocno przedostał się do klubów. Niemniej sam koncept wygląda na całkiem interesujący, i kto wie – może przed zawierciańską publicznością będą mieć przyjemność wystąpić także reprezentanci EDMu…

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?