Wytwórnia Nicky’ego Romero świętuje 10-lecie na Amsterdam Dance Event. Oto pełny lineup imprezy

Protocol Recordings w tym roku obchodzi 10-lecie. Z tej okazji Nicky Romero podczas ADE rozkręci imprezę z naprawdę kapitalnym lineup’em.

sunrise

Amsterdam Dance Event 2022 startuje już za kilkanaście dni. Tydzień pełny zabawy, jak i szansa na bliższe spotkania z branżą oraz edukację w tym temacie to nie lada gratka dla większych oraz mniejszych twórców. Nierozłączną częścią wydarzeń mających miejsce pod koniec października na terenie stolicy Holandii są nietypowe lokalizacje, wyjątkowe b2b czy ciekawe aliasy grające w miejscach, które na co dzień nie są w stanie pozwolić sobie na gwiazdy takiego kalibru. Wiele z nich to imprezy sygnowane aliasami gigantów sceny, bądź ich wytwórni. Z okazji 10-lecia Protocol Recordings rozkręci podczas ADE specjalną imprezę, na której nie zabraknie ojca założyciela, którym jest Nicky Romero.

Coś dla fanów progresywnych brzmień

Już 20 października w klubie Escape swoje dziesięciolecie będzie świętować wytwórnia Protocol. Z tej okazji jej fani będą mogli usłyszeć sety od największych związanych z tą instytucją, jak i mniejszych twórców. Tym razem w godzinach 23-5 rano grać będą dwie sale. Na Mainstage na czele będzie stać Nicky Romero. Do niego dołączy szeroka lista ulubieńców brzmień progressive house. Wśród nich między innymi DubVision, Third Party, Deniz Koyu i StadiumX.

kalendarz

Mainstage

Nicky Romero
Deniz Koyu
DØBER
Dubvision
Low Blow
Marc Benjamin
StadiumX
Third Party
Thomas Newson
Timmo Hendriks

ultra

W drugiej przestrzeni sygnowanej nazwą eksperymentalnego sub-labelu, szukającego nowych talentów. Nowo otwarte Protocol Labs pełne będzie świeżych brzmień. Pragnący wesprzeć mniej znane twarze będą mogli trafić na m.in. Leandro Da Silve czy Charlesa B.

Protocol Lab

Almero
Bonkr
Bram Sutherland
Charles B
Din & Vic
Lenardo Da Silva
Lukas Vane
Repiet
Rob Laniado
Roc Dubloc

sunrise

Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Bilet z puli Early Bird w cenie ok. 120 zł (25€) można nabyć na tej stronie. Osoby z bardziej pojemnym portfelem mogą w cenie ponad 330 zł (69 €) mogą wziąć udział w kolacji przed imprezą. Paczka dodatkowo zawiera wstęp VIP na imprezę.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?