10 minut – w takim czasie sprzedały się wszystkie bilety na koncert Kygo w rodzinnym kraju

Norweski producent poinformował na swoich social mediach o wyprzedaniu biletów na przyszłoroczny koncert w stolicy jego kraju.

dolaczdonas

Jeśli myślimy o tropical house to pierwszy artysta, który przychodzi nam namyśl, to oczywiście Kygo. Norweski DJ i producent jest najbardziej znanym przedstawicielem tego gatunku. To wszystko dzięki licznym hitom, które podbijały stacje radiowe na całym świecie. Spora popularność dwudziestodziewięciolatka sprawia, że jego występy cieszą się sporą popularnością. Ten zapowiadany na przyszły rok w jego rodzinnym kraju wyprzedał się w rekordowym tempie.

Niespełna kwadrans

Kygo będzie pierwszym norweskim artystą, który zagra koncert na Ullevaal Stadion, czyli odpowiedniku stadionu narodowego, gdzie mecze rozgrywa miejscowa reprezentacja. Wydarzenie planowane na 2 lipca 2022 roku cieszy się sporym zainteresowaniem, które chyba zaskoczyło organizatorów imprezy. Około 30 tysięcy biletów zniknęło z bileterii w zaledwie 10 minut, o czym poinformował sam artysta na swoim Instagramie.

Będzie w Polsce

Norweski artysta muzyki elektronicznej wystąpi również w Polsce i to już tego lata. Kygo już w sierpniu odwiedzi Park Śląski w Chorzowie, gdzie zagra na imprezie FEST Festival. Prócz przedstawiciela gatunku tropical house na evencie pojawi się sporo artystów ze świata muzyki elektronicznej min. Alan WalkerFisher czy Paul Kalkbrenner. Więcej szczegółów na temat wydarzenia, które obędzie się w dniach 11-14 sierpnia możecie znaleźć tutaj.

dolaczdonas

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?