15-latek ma w swoim pokoju pirotechnikę rodem z festiwali. Niemiecki streamer stał się viralem

Crossmauz – 15-letni niemiecki streamer – stał się wiralem dzięki swojej instalacji pirotechnicznej, której towarzyszy hardstyle.

freedom

Co robią piętnastolatkowie w internecie w 2022 roku? Ano różne rzeczy. Jedni wrzucają swoje pierwsze insta stories z picia piwa na imprezach, inni nagrywają trendy na TikToka, a jeszcze inni – streamują gry na YouTube bądź Twitchu. Tych ostatnich nie brakuje, dlatego też – aby się wybić – trzeba umieć się wyróżnić. Pewien piętnastolatek z Niemiec mocno wziął sobie to do serca, dzięki czemu teraz wśród fanów gier i EDMu stał się wiralem.

15-letni streamer rozkręca rave w pokoju

Crossmauz, bo taką ksywę nosi ten młodzieniec, streamuje na platformie Twitch swoje poczynania w różnych grach – między innymi Call Of Duty czy Modern Warfare. Od innych streamerów różni go jednak fakt, iż co jakiś czas za jego plecami w ruch idą lasery i miotacz ognia rodem z największych festiwali, a w tle słyszymy muzykę hard dance w ostrym wydaniu.

Popularność temu młodemu dżentelmenowi dał na Twitterze użytkownik @kittyzandpichu, który wrzucił fragment jednego ze streamów Niemca na swoim profilu. W ciągu kilkudziesięciu godzin krótki filmik obejrzano 18 milionów razy, a licznik ten ani myśli się zatrzymać.

Ciekawe, co na to jego sąsiedzi… 😉

Młody chłopak ostatni raz streamował niemal 3 tygodnie temu. Bardzo więc prawdopodobne, że jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo popularny się stał. W sieci nie brakuje shotów z jego poprzednich streamów – zaś na jego Twitchu można obejrzeć poprzednie transmisje, w których rejwowa atmosfera aż wylewa się z ekranu. Nie wiemy, jak na tak głośną działalność reagują jego rodzice i sąsiedzi – ale wiemy za to, że pasji temu młodzieńcowi odmówić nie sposób!

freedom

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?