20. urodziny klubu Onyx trwają w najlepsze. Matroda, Alle Farben, The3 i nie tylko w najbliższych tygodniach

Jeszcze w tym miesiącu w klubie Onyx w Tarnowskich Górach wystąpią Juicy M, Adam de Great, Malik Montana oraz The3.

sb

Cieplejsze miesiące to w klubach zazwyczaj okres mniejszego ruchu. Właściciele tego typu miejsc muszą się więc natrudzić, żeby przyciągnąć do siebie publiczność. Naprawdę mocne karty w swojej tegorocznej wiosenno-letniej talii ma tarnogórski klub Onyx – a to z racji trwających aż 20 imprez 20. urodzin. Pierwsza z imprez już za nami – cykl, o którym pisaliśmy jakiś czas temu na naszych łamach, otworzył C-BooL. To był dopiero jednak początek – przed nami kolejne wydarzenia z polskimi i zagranicznymi gwiazdami w roli głównej.

Od house’u przez mainstage po rap

Impreza numer 2 czeka nas już w najbliższy weekend. Właśnie wtedy – 13 maja – Tarnowskie Góry odwiedzi znana na międzynarodowej scenie i bardzo lubiana w naszym kraju DJka Juicy M. Towarzyszyć jej za deckami będzie związany od lat z Onyxem Adam de Great. Bilety na to wydarzenie w cenie od 10 zł znajdziecie pod tym linkiem.

Następny weekend to z kolei dwie duże okazje do odwiedzenia klubu w Tarnowskich Górach. Najpierw – w piątek 19 maja – swoje klubowe show zaprezentuje tak samo znany, jak i kontrowersyjny raper Malik Montana. Na ten koncert bilety kosztują 60 zł – znajdziecie je tutaj.

Dzień później – 20 maja – coś dla siebie znajdą fani house music najwyższej półki. To właśnie tej nocy na scenie pojawi się formacja The3, czyli neeVald, Bartes i Matthew Clarck. Tak dobry skład jest wart zdecydowanie więcej, niż 10 lub 20 zł, które będzie trzeba zapłacić za wejściówkę. Swoją możecie nabyć już teraz – więcej szczegółów pod tym linkiem.

Już wkrótce klub Onyx ogłosi oficjalnie kolejne dwie daty występów zagranicznych postaci sceny EDM. My jednak zapowiemy je jako pierwsi, bo możemy. I tak – 3 czerwca swój powrót do Polski po czterech latach od ostatniego występu zaliczy znany z mocnych, bass house’owych brzmień Matroda. Tydzień później za deckami zamelduje się natomiast jeden z czołowych radiowych importów zza zachodniej granicy, czyli Alle Farben.

Przed nami jeszcze wiele

Podczas kolejnych imprez – których daty poznamy już wkrótce – wystąpią jeszcze między innymi Sander van Doorn, Marten Hørger, Moguai oraz Steff Da Campo. Pełną listę artystów, którzy zaszczycą swoją muzyczną selekcją 20. urodziny klubu Onyx w Tarnowskich Górach, znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym wszystkie imprezy z serii #ONYX20.

foto: Kajetan Parkitny

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?