25-latek śmiertelnie pobity pod klubem Magnes we Wtórku. Właściciel miejscówki wydał oświadczenie

W nocy z soboty na niedzielę pod klubem w miejscowości Wtórek doszło do śmiertelnego pobicia 25-latka. Kilka osób zostało zatrzymanych.

sunrise

Jak donosi Onet oraz lokalny portal Kalisz24, w nocy z soboty na niedzielę doszło do bijatyki pod klubem Magnes w miejscowości Wtórek (woj. wielkopolskie). Z informacji wynika, że między kilkoma uczestnikami imprezy miało dojść do awantury, podczas której doszło do bójki. Około godziny 1 w nocy lokalna policja otrzymała zgłoszenie o tym incydencie. Już na miejscu funkcjonariusze pod płotem przy klubie znaleźli nieprzytomnego 25-latka, mieszkańca Kalisza. W stanie krytycznym trafił on do szpitala. Niestety, nie udało się uratować jego życia.

Dzisiaj w nocy na terenie powiatu ostrowskiego doszło do zdarzenia, w którym miał zostać pobity 25-latek. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jego życia niestety nie udało się uratować. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że w tej sprawie zatrzymano już kilka osób. Trwa szczegółowe wyjaśnianie sprawy. Wszystkie czynności są wykonywane pod nadzorem prokuratora.

młodszy aspirant Ewa Golińska-Jurasz, zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim (wypowiedź dla kalisz24.pl)

Oświadczenie klubu

Do tematu na swoich social mediach odniósł się klub. W oświadczeniu czytamy, że sprawa miała miejsce poza ich terenem, zaś organy ścigania otrzymały nagrania z monitoringu. Poniżej publikujemy pełną treść statementu.

kalendarz

W związku z tragicznym wypadkiem, który miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Wtórek z wyrazami współczucia i w głębokim żalu składamy kondolencje rodzinie. Oficjalnie przedstawiamy nasze stanowisko i chcemy zdementować pojawiające się plotki.

Pobicie miało miejsce poza terenem dyskoteki. Służby otrzymały wszystkie nagrania z monitoringu oraz obszerne wyjaśnienia świadków zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynika, że osoby zamieszane w całą sytuację zostały zatrzymane przez organy ścigania. Nasza ochrona oraz pracownicy porządkowi dokładają wszelkich starań, aby w klubie i na terenie parkingu wszyscy goście czuli się bezpieczni.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?