kontakt

Nieraz na naszych łamach – czy to w ramach artykułów, czy to w ramach krótkich wzmianek – wspominaliśmy o 2Sher‘ze. Polski producent jest na naszej scenie już od ładnych paru lat, wciąż będąc w gronie “młodych, perspektywicznych” postaci. I o ile ciężko powiedzieć, czy na pewno uda mu się z tego grona wyjść, o tyle ostatnie ruchy Wojtka Tuszyńskiego wskazują na to, że może się to udać. A wskazuje na to chociażby najnowszy jego singiel.

2Sher tym razem na techowo

Dolnośląski twórca umiejętnie balansuje między trance’owymi klimatami (które dały mu między innymi release w wytwórni Armind) a tech house’owym uderzeniem, jakże modnym w ostatnim czasie. Świeży singiel jest ukłonem w stronę fanów tego drugiego podejścia.


Zobacz także: Najświeższy polski EDM w playliście “MADE IN POLAND”


Najnowszy numer wydany w ramach projektu 2Sher nosi tytuł “Back & Forth” i jest collabem z innym polskim twórcą, którego możecie znać z naszych łamów. Oprócz Wojtka, za brzmienie odpowiada Bartek Mozdzianowski aka Adrena Line, którego ubiegły rok należał do stosunkowo udanych. Niech świadczy o tym chociażby obecność kawałka “Chicago Downtown” w zestawieniu najchętniej supportowanych bass house’owych numerów roku według 1001tracklists.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, singiel powinien spodobać się fanom tech house’owego grania. Pokręcony vibe połączony ze znanym motywem wokalnym powinien sprawić, że kawałek sprawdzać się będzie na klubowych parkietach.

Wydane u siebie

Numer został wydany nakładem Phatclub – sublabelu Phatbull, czyli wytwórni 2Sher’a. O powstaniu Phatclub pisaliśmy już jakiś czas temu na naszych łamach – i po kilku miesiącach trzeba przyznać, że ukazało się tam kilka ciekawych propozycji. Do tego grona właśnie teraz dołącza “Back & Forth”, które jeszcze przed oficjalną datą release’u grali w swoich radio shows R3HAB i Blasterjaxx.

Najnowszą propozycję Polaków możecie przesłuchać już teraz poniżej.

kontakt