kontakt

Już nieraz wspominaliśmy na naszych łamach o tym, że mamy naprawdę mocną polską reprezentację muzyki trance. Jednym z jej reprezentantów – i to od wielu lat – jest Wojtek Tuszyński, dolnośląski producent znany jako 2sher. Na jego temat rozpisywaliśmy się już nieraz – czy to w kontekście jego wytwórni Phatbull, czy to przedstawiając release’y w uznanych na świecie wytwórniach. Innymi słowy – mamy do czynienia z solidną postacią, która coraz częściej i śmielej puka do drzwi rodzimej trance’owej ekstraklasy.

Collab polsko-belgijski

A przynależność do grona czołowych graczy najlepiej udowadniać dobrymi produkcjami – i tak jest też w tym wypadku. 2sher zaprezentował w ostatnich dniach kolejny już w tym roku singiel, tym razem będący mieszanką techu, acidu i oldskulowego trance’u. “Ex Tempore” powstało we współpracy z producentem o pseudonimie Steur, którego fani tej muzyki mogą bardziej kojarzyć pod pełnym imieniem i nazwiskiem. To właśnie jako Jonas Steur, belgijski twórca wydał “Silent Waves”, jeden z bardziej istotnych klasyków muzyki trance.

Mocne miesiące 2sher’a

Kawałek ukazał się nakładem wytwórni Phatbull, o której zresztą pisaliśmy całkiem niedawno w kontekście startu sublabelu Phatclub. Oprócz opisywanego wówczas “Anytime”, jeleniogórski producent wydał tam także swój collab z Martinem Graffem, zatytułowany “Take Me Higher”.

Tym samym ostatnie miesiące w wykonaniu 2sher’a wyglądają naprawdę imponująco – chociażby z racji “Ex Tempore”, które możecie odsłuchać już teraz poniżej.

kontakt