kontakt

Amerykańska scena muzyki elektronicznej niewątpliwie różni się od europejskiej. Obowiązują inne trendy gatunkowe, publiczność trochę inaczej bawi się na eventach, a wyrażanie siebie za pośrednictwem ubioru jest zdecydowanie częstsze.

Tamtejszy rynek ma również w swoim portfolio wielu utalentowanych producentów, którzy nie są popularni na naszym kontynencie. Wystarczy wspomnieć takie nazwiska jak Porter Robinson, Audien, czy właśnie 3LAU. Panowie regularnie grają na największych festiwalach w USA pokroju EDC, czy Ultra, a w Europie są pomijani. Oczywiście tamtejszy rynek jest tak rozwinięty, że nie muszą spoglądać na nic innego.

Pomoc w rozwijaniu marzeń

Justin Blau niedawno obchodził 30 urodziny, w związku z czym postanowił zrobić coś dobrego. Producent wraz z platformą bold.org ufunduje stypendium dla młodych ludzi w wysokości 10 tysięcy dolarów. Wszystko ma związek z jego nowym utworem “Everything”, który ukaże się już w piątek, 22 stycznia.

Skończyłem 30 lat. WOW.

Poza tym jestem podekscytowany uruchomieniem stypendium w wysokości 10 000 $ wraz z bold.org na cześć moich urodzin i nowej piosenki zatytułowanej „Everything”, która wychodzi 22 stycznia – zyski z piosenki trafią na nasz fundusz stypendialny! Możecie zarówno aplikować, jak i wnosić wkład do stypendium pod linkiem w mojej biografii 🙂

3LAU

Z racji tego, że nauka w Stanach jest płatna i często studenci zaciągają długi, żeby uzyskać dostęp do edukacji, platforma Bold organizuje różnego rodzaju pomoc finansową. Stypendium 3LAU jest otwarte dla wszystkich licealistów lub studentów, którzy mają wielkie marzenia oraz pasję do życia i wyrażania siebie.

Odkąd wkroczyłem do branży muzycznej, starałem się skoncentrować swoją pasję i sukces na dobrych celach – wiele razy w ramach edukacji. W tym roku proszę, aby moi fani zebrali się razem. Chcę, aby przyłączyli się do mnie w tworzeniu stypendium, abyśmy mogli przyznać tę niesamowitą szansę komuś, kto naprawdę tego potrzebuje.

3LAU

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Takie inicjatywy są zawsze mile widziane, na pewno pozwoli to rozwinąć skrzydła kilku utalentowanym studentom. Nic, tylko pogratulować Justinowi inwencji!

foto: rukes.com

kontakt