3rd Prototype prezentuje pierwszy singiel po rozłamie!

Electro House’owy banger na sam początek nowej ery w historii 3rd Prototype znalazł swoje miejsce w labelu NCS, w którym alias gościł już nieraz…

2sher

W grudniu tego roku polska formacja 3rd Prototype niespodziewanie postanowiła zakończyć działalność jako duet. Mateusz Markowski po 6 latach tworzenia duetu, postanowił zmienić swoją ścieżkę życiową. To jednak nie przeszkodziło drugiemu z członków formacji – Dawidowi Rawickiemu – w wydawaniu nowych utworów pod tym właśnie aliasem.

Polak – zgodnie z zapowiedzią z roku ubiegłego – ponownie zawitał w labelu NCS, który na swoim koncie ma ponad 20 milionów subskrypcji na portalu YouTube, a także własne “success story” w postaci zawrotnie rozwijającej się kariery Alana Walkera, który swoje największe przeboje wydał właśnie tam.

emuze.me

Nowy track producenta nosi tytuł “Shadow” i – zgodnie z tym, co mogliśmy przeczytać w statemencie o rozłamie – jest to jeden z dwóch ostatnich singli, które zostały stworzone jeszcze w ramach duetu. Mamy tu do czynienia ze zgrabnym połączeniem Bass House‘owych i (w szczególności) Electro House‘owych patentów, które w efekcie dają naprawdę mocną mieszankę, w sam raz nadającą się na główne sceny dużych eventów.

Premiera miała miejsce wczoraj (a więc 7 lutego) – utwór jest już więc dostępny na portalach streamingowych oraz na YouTube. Czy utwór odniesie większy sukces? Kto wie – wszak podstawa w postaci emisji utworu na tak dużym kanale, jak NCS, już jest.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?