ghostproductions.pl

Nie jest łatwo dostać się do labelu Hardwella. Mimo, iż Revealed Recordings jest wytwórnią, która swoje lata świetności ma za sobą, to wciąż jest to łakomy kąsek dla wielu młodych twórców. W szeregach holenderskiej wytwórni swoje utwory miało okazję wydać już kilku polskich artystów – jednak zazwyczaj były to epizodyczne wizyty. Jest jednak ktoś, kto w obchodzącym w tym roku dziesięciolecie wydawnictwie zadomowił się chyba już na stałe. Tym kimś jest 9Lives.

Czwarty collab w Revealed

Współpraca pomiędzy Szymonem a włoskim producentem znanym jako Blackcode jest niezwykle owocna. Panowie wydali właśnie swój czwarty wspólny utwór nakładem Revealed Recordings. “Remedy” to follow-up do wydanego pod koniec 2019 roku “I Belong With You”. Praca nad nowym utworem nie trwały zbyt długo, o czym powiedział nam sam Szymon.

Na początku kwarantanny Blackcode wysłał mi wokal od Robbie Rosen i zaproponowal abyśmy zrobili follow-up do “I Belong With You”. Spodobał mi się ten pomysł i korzystając z wolnego czasu skończyliśmy to w przeciągu 2 tygodni.

Szymon Kozikowski aka 9lives

Kariera Szymona zaczyna nabierać rozpędu. Warto śledzić poczynania młodego producenta ze Szczytna, gdyż ma papiery na wielką karierę. Zresztą – nie bez powodu udało mu się awansować do main labelu Revealed (pierwsze jego release’y pojawiały się w Revealed Radar). Mamy nadzieję, że Polscy fani muzyki elektronicznej docenią talent Szymona. Tymczasem zachęcamy do odsłuchania najnowszego utworu 9Lives, który znajduje się poniżej.

ghostproductions.pl