A State Of Trance 2019 w liczbach. Których artystów Armin van Buuren grał w tym roku najczęściej?

Za nami kolejny rok A State Of Trance. W sieci pojawiły się statystyki, które wnoszą sporo ciekawostek w świat audycji Armina van Buurena.

kalendarz

A State of Trance to na ten moment jedna z najpopularniejszych i najdłużej prowadzonych audycji w świecie muzyki elektronicznej. 2019 był niezwykle owocny dla podcastu Armina Van Buurena – chociażby w tym roku przebita została bariera 900 odcinków. Dobrze miała się również część eventowa, na czele z wyjątkową imprezą w Utrechcie. Jako, iż wszystkie tegoroczne odcinki audycji już za nami, w sieci pojawiły się statystyki, rzucające nieco światła na to, co działo się co czwartek o 20:00.

Najczęściej granym artystą został – wielkie zdziwienie – Armin Van Buuren, którego utwory pojawiały się aż 134 razy. Potem długo, długo nic – zajmujący drugą pozycję panowie z Above & Beyond byli grani zaledwie 27 razy. Z kolei na miejscu trzecim uplasował się Gareth Emery, grany 25 razy.

emuze.me

Podobnie sytuacja miała miejsce w statystykach labeli. Aż 208 razy grane były utwory z Armind. Dalej A State of Trance z 99 emisjami oraz label Rubena De Ronde – Statement! z 85 emisjami.

Poznaliśmy też wokalistów, których głosy najczęściej pojawiały się w podcaście ASOT. Ten parametr został zdominowany przez kobiety. Na pierwszym miejscu znalazła się HALIENE (jedna z artystek, które pojawią się na Dreamstate Europe), której licznik zatrzymał się na 25 zagraniach. Za nią Christina Novelli z 19 emisjami oraz na trzecim miejscu Roxanne Emery, której utwory były grane 12 razy.

ultra

Pełną listę statystyk tegorocznych epizodów A State Of Trance znajdziecie na poniższej grafice.

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?