Dreamstate Europe 2020 – Znamy pełny lineup oraz ceny biletów!

Agencja TME podała już wszystkich artystów, którzy 18 kwietnia 2020 roku zagrają na drugiej edycji Dreamstate Europe. Poznaliśmy również ceny biletów.

kalendarz

Karuzela związana z lineupem przyszłorocznej edycji Dreamstate Europe wykręciła to, co wykręcić miała. Poznaliśmy już bowiem pełny skład lineup’u i trzeba przyznać, że fani trance’u mają się z czego cieszyć.

Przyszłoroczne Dreamstate stoi pod znakiem premier

Odbywająca się 18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie impreza będzie stać pod znakiem wyjątkowych występów, często mających miejsce po raz pierwszy w Polsce. Swoją premierę będzie mieć chociażby projekt System F, za którym stoi Ferry Corsten. Oprócz tego osoby, które kupią bilety, będą mogły jako pierwsze w Polsce zobaczyć w akcji projekt KEY4050. John O’Callaghan i Bryan Kearney pokażą w nim trochę inne oblicze swojej twórczości.

kalendarz

Po raz pierwszy w naszym kraju ujrzymy również AA Meeting – show stworzone specjalnie dla Dreamstate przez duet John Askew i Activa. Fani psytrance’u również dostaną coś premierowego – po raz pierwszy w Polsce Astrix i Ace Ventura wystąpią wspólnie jako Alpha Portal.

ultra

Giuseppe Ottaviani exclusive residentem imprezy

Bardzo istotną kwestią, która poruszyła trancemaniaków, jest również wielki powrót, jaki zafunduje im Giuseppe Ottaviani. Włoska trance gwiazda zagra w Gliwicach już jako exclusive resident marki Dreamstate Europe.

Już ubiegłoroczna edycja zrobiła na nas spore wrażenie, o czym możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. Jak będzie w roku 2020? Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze (jeśli nie lepiej). Poniżej znajdziecie pełny skład lineupu Dreamstate Europe 2020.

kalendarz


Dreamstate Europe 2020 – lineup

Giuseppe Ottaviani
Ferry Corsten pres. System F
KEY4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney)
Markus Schulz
Cosmic Gate

MaRLo pres. Tech Energy
Astrix
Craig Connelly

Ruben de Ronde
Alpha Portal
Ace Ventura
AA Meeting (John Askew & Activa)
HALIENE
Adina Butar
Simon O’Shine

Po ile bilety na Dreamstate Europe 2020?


Przy okazji ostatnich nazwisk, organizatorzy poinformowali opinię publiczną o szczegółach dotyczące biletów.

Zwykły bilet (w cenie 189 zł w pierwszej i 199 zł w drugiej puli) umożliwią dostęp do płyty (sektor A) oraz najniższych partii trybun (sektor B).

Cena biletu zwiera: podatek VAT, prowizję bileterii, inne opłaty zgodnie z polskimi przepisami.
Bilety kolekcjonerskie będą w sprzedaży w bileteriach za dodatkową opłatą.

ultra

kalendarz

Dreamstate Europe 2020 – mapa terenu imprezy

Bilet VIP (w cenie 600 złotych w pierwszej puli), daje następujące przywileje:

– Kolekcjonerski bilet DREAMBOX
– Dedykowane osobne wejście
– Bezpłatna szatnia
– Wydzieloną oznaczona osobna strefa VIP na trybunach z widokiem na główną scenę
– Wydzielona strefa gastronomiczna VIP, z widokiem na główną scenę, a w niej bezpłatne piwo, softy oraz napoje energetyczne bez limitu
– Strefa gastronomiczna z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu
– Prezent – opaska silikonowa Dreamstate Europe

Start sprzedaży 6 listopada o godzinie 20:00 na oficjalnej stronie internetowej imprezy. Wejściówki na Menno Solo – oficjalne pre-party organizowane 17 kwietnia 2020 w gliwickiej Arenie – będzie można kupić od 20 listopada.

Co ważne – pierwszeństwo w zakupie biletów na Menno Solo będą miały osoby posiadające zakupiony bilet na Dreamstate Europe 2020.

kalendarz

foto: Kosiarka Works

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?