A State Of Trance powraca do Utrechtu! Impreza wyprzedana w mgnieniu oka

Po dwóch latach przerwy, A State Of Trance powraca do Utrechtu, gdzie dzieją się główne obchody jubileuszów kultowego radio show.

PDC

Fani muzyki trance doskonale kojarzą markę A State Of Trance, za którą stoi Armin van Buuren. Cotygodniowa audycja raz w roku świętuje swoje jubileuszowe odcinki specjalnym festiwalem w Utrechcie. Wielkie święto po dwóch latach nieobecności powraca do Utrechtu w 2023 roku.

Wyprzedana

Przyszłoroczna edycja ASOT-u w Holandii odbędzie się w dniach 3-4 marca. Nie będzie to jednak zwykła edycja, do jakiej Armin i jego team nas przyzwyczaili. Event wraca bowiem po przerwie związanej z koronawirusem. Nie dziwi więc fakt, że wejściówki na imprezę zostały szybko wyprzedane, mimo iż nie znamy jeszcze lineup’u ASOT’u. Jest jeszcze jednak nadzieja, dla osób które chciałyby zakupić bilet bowiem organizatorzy stworzyli listę oczekujących na ewentualne zwroty jakiś wejściówek.

emuze.me

Warto to rozważyć, gdyż ASOT 2023 będzie wyjątkowym wydarzeniem. Podczas pierwszego dnia Armin zabierze nas w pięciogodzinną podróż przez ostatnie 20 lat marki ASOT’u. Możemy więc spodziewać się wielu klasycznych brzmień od Holendra.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?