kontakt

W 2011 roku światło dzienne ujrzał światło dzienne drugi studyjny album Above & Beyond, zwany “Group Therapy”. Legendarny już krążek brytyjskiego trio, na którym znalazło się wiele hitów, na czele z “Sun & Moon” czy “Thing Called Love”, został pozytywnie przyjęty przez fanów i krytyków. Z okazji 10. rocznicy grupa postanowiła poprosić innych producentów o własne interpretacje utworów z tego albumu.

Oliver Heldens czy Ilan Bluestone

Kultowe utwory Brytyjczyków na warsztat wzięli między innymi Oliver Heldens czy Ilan Bluestone. Propozycja od tego pierwszego – konkretnie remix “Thing Called Love” – ukazała się już wcześniej, na początku 2021 roku.

Z kolei nowa interpretacja “Sun & Moon” od tego drugiego producenta ujrzała światło dzienne w ubiegły piątek.

Album zawiera także nową wersję “Sun In Your Eyes”, za którą odpowiada Spencer Brown. Na rynku jest ona dostępna od końcówki stycznia.

Za remixy wzięli się również między innymi Kasablanca, Hybrid Minds i Pretty Pink – ale swoje trzy grosze dołożą także sami Above & Beyond. Remix album został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek, druga zaś pojawi się latem 2022 roku.

Above & Beyond “10 Years Of Group Therapy” – tracklista

 1. Filmic (CRi Remix)
 2. Sun & Moon (ilan Bluestone Remix)
 3. Prelude (Above & Beyond Future Summer Mix)
 4. Love Is Not Enough (Hybrid Minds Remix)
 5. Thing Called Love (Oliver Heldens Remix)
 6. Black Room Boy (Kasablanca Remix)
 7. Sun & Moon (Manila Killa Remix)
 8. Every Little Beat (Pretty Pink Remix)
 9. Sun In Your Eyes (Spencer Brown Edit) 
 10. Eternal (Braxton Remix)
 11. Sweetest Heart (Shai T Remix)
 12. Love Is Not Enough (Newman (I Love) Remix)

Oryginalny album mile wspominamy, dlatego też jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą brzmiały nowe interpretacje. Odświeżone wersje kultowych otworów ponownie mogą podbijać taneczne parkiety – czekamy więc z niecierpliwością, aż pojawi się pierwsza część zremiksowanego krążka “Group Therpay”.

kontakt