Większość znanych i cenionych artystów w świecie muzyki elektronicznej prowadzi swoje cotygodniowe audycje, gdzie prezentuje najciekawsze ich zdaniem nowe utwory. Największe radio shows doczekały się nawet corocznych, jubileuszowych epizodów, które są celebrowane na różne sposoby. Brytyjskie trio Above & Beyond od kilku lat organizuje specjalne imprezy z okazji kolejnych “pięćdziesiątek” swojego programu “Group Therapy“. Rok temu celebracja miała miejsce w Czechach, zaś na 2020 rok planowany był wyjątkowy koncert w Meksyku. Niestety, przez pandemię koronowirusa, panowie musieli zmienić koncepcję.

Czterogodzinna uczta

Początkowe plany były zupełnie inne, lecz życie je zmieniło. Brytyjskie trio znalazło jednak inny sposób na świętowanie 400. epizodu Group Therapy. Panowie wybrali się w rejs po przepływającej przez Londyn Tamizie, skąd zaprezentowali aż czterogodzinny set, który był transmitowany w sobotni wieczór na portalu Twitch. Mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które przegapiły to wyjątkowe wydarzenie. Nagranie pojawiło się już na YouTube, więc bez problemu możemy celebrować jubileuszowy odcinek ABGT.

W secie nie zabrakło największych hitów Anjunabeats, które w tym roku obchodzi swoje dwudziestolecie. Usłyszymy utwory nie tylko właścicieli wytwórni ale i również Audien’a, Arty’ego, ilan’a Bluestone, Oliver’a Smith’a czy naszego rodaka – Krzyśka Prętkiewicza aka Nitrous’a Oxide. Jeśli więc przegapiliście występ Above & Beyond, możecie sobie go otworzyć poniżej.