Above & Beyond jeszcze tej wiosny w Polsce! Anjunabeats Europe częścią Back To Life Festival

Po 4 latach nieobecności, Above & Beyond powracają do Polski. Zobaczymy ich w akcji już 22 kwietnia podczas eventu Anjunabeats Europe.

sb

Nietrudno oprzeć się wrażeniu, że już chyba tylko kataklizm może powstrzymać tegoroczny sezon eventowy w naszym kraju. Coraz większa ilość promotorów prezentuje swoje wydarzenia – przy czym miesiące wiosenne definitywnie zdominowali ci z trance’ową ofertą. Przykładowo na początku marca w Warszawie i Trójmieście odbędą się dwa eventy pod marką Euforia Dźwięku, zaś niedaleko później w krakowskiej Tauron Arenie będzie mieć miejsce ASOT 1000 Poland. To jednak nie koniec – końcówka kwietnia zapowiada się bowiem na naprawdę dobry czas dla trancemaniaków, którzy tłumnie odwiedzą Gliwice.

Nowy dwudniowy event

Właśnie w tamtejszej Arenie, w dniach 22-23 kwietnia, odbędą się dwa eventy skupione pod marką Back To Life Festival. Jak zapowiadają organizatorzy, czyli agencja TME, będzie to pierwszy, dwudniowy festiwal indoorowy z muzyką elektroniczną w naszym kraju od wybuchu pandemii. Drugi dzień (czyli sobota) stanowić będzie wyczekiwane przez wielu Dreamstate Europe. Z kolei dzień pierwszy jawi się jako nie lada gratka dla fanów brzmień z labelu Anjunabeats, za którym stoją panowie z formacji Above & Beyond.

Jono, Tony i Paavo wystąpili po raz ostatni w Polsce w 2018 roku, podczas Euforia Festival. Ich powrót na naszą ziemię zapowiada się naprawdę solidnie. Nie będzie to wszak zwykły koncert, a pełnoprawny event pod marką Anjunabeats Europe, która to będzie mieć swój debiut właśnie w naszym kraju. Oprócz gwiazd wieczoru, za deckami zameldują się także inne postaci dobrze znane fanom tej wytwórni. Skład ten poznać mamy już wkrótce.

Sprzedaż biletów startuje w piątek

Sprzedaż biletów ruszy w piątek (18 lutego) o godzinie 20:00 na stronie internetowej festivalbacktolife.com. Będą dostępne opcje zarówno dla tych, którzy chcą zakupić tylko bilet na Anjunabeats Europe, jak i dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć także w Dreamstate Europe. Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

sb

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?