Adam de Great i Steff Da Campo wydają u Tiësto. Odświeżenie motywu z kultowego serialu

O wydaniu collabu na linii Adam de Great – Steff Da Campo słyszeliśmy w kuluarach już dawno, ale w końcu się udało – i to nie byle gdzie.

2sher

Ci, którzy lubią lata 80. w kinematografii, mogą kojarzyć serial “Nieustraszony“. Ta sensacyjna produkcja z elementami science fiction i Davidem Hasselhoffem w roli głównej jeszcze nieraz znajdowała swoje miejsce w popkulturze. Po główny motyw niejednokrotnie sięgali chociażby muzycy, także ci reprezentujący muzykę elektroniczną. W 2023 roku piosenka z czołówki tego serialu zyskała kolejne już życie w Musical Freedom, wytwórni Tiesto.

Na klubowo

Za nową, klubową wersję “Knight Rider” odpowiedzialni są Steff Da Campo oraz nasz reprezentant, Adam de Great. Panowie postawili na dobrze sprawdzające się w klubach tech house’owe brzmienie, które zazwyczaj całkiem zgrabnie przyjmuje znane motywy.

emuze.me

Bez kitu, historia tego numeru jest super skomplikowana. Numer był klubowy i skończony, mieliśmy już wydawać, przyszedł czas kowit – kluby stanęły. OK – robimy wersję radiową z wokalem. Ale coś, ale nie… ale ok. Nie gadaliśmy nawet ze sobą jakieś 3 miesiące. OK – jest wersja techowa. Ja coś dodaję, Steff coś zmienia. Za chwilę Steff wysyła kolejną propozycję i pomysł. I finalnie mamy to! UF!

To drugi kawałek, który w tym roku wydał Adam. Wcześniej (konkretnie w czerwcu) reprezentant Olesna zaprezentował kawałek “Get The Party Started”. U Holendra było trochę bardziej intensywnie – przed “Knight Rider” światło dzienne ujrzały cztery kawałki. Bardzo prawdopodobne jednak, że to właśnie na ten najnowszy utwór panowie czekali najbardziej. Szczególnie, że ukazał się on w Musical Freedom, czyli wytwórni w dalszym ciągu cieszącej się renomą na scenie EDM.

Nową wersję “Knight Rider” możecie odsłuchać już teraz poniżej.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?