Afrojack, Lucas & Steve i DubVision łączą siły w przyjemnym megacollabie pt. “Anywhere With You”

Solidne połączenie sił trzech rozpoznawalnych aliasów. Afrojack, Lucas & Steve oraz DubVision prezentują “Anywhere With You”!

silesia beats

Utworów, w których stworzeniu udział bierze wielu twórców, na naszym elektronicznym poletku nie brakuje. Nierzadko z takich współprac wychodzą naprawdę ciekawe kąski. O próbę uzyskania takiego efektu pokusiło się ostatnio pięciu holenderskich twórców – Afrojack oraz duety DubVision i Lucas & Steve. Trzeba przyznać – mariaż dość niespodziewany, mimo iż panowie nie są aż tak od siebie oddaleni pod względem stylistyki.

Wszyscy członkowie tego collabu ostatnimi czasy z pewnością nie próżnują. Afrojack brał udział w otwarciu wytwórni Tomorrowland Music, gdzie w ramach nowego projektu wydał bardzo przyjemny progressive house w starym stylu. Duet braci z DubVision regularnie wydaje w wytwórni STMPD RCRDS, łącząc to z ciekawymi eksperymentami stylistycznymi. Ostatnio zaś ukazał się ich collab z Arminem van Buurenem. Lucas & Steve natomiast po dużym sukcesie zeszłorocznego albumu “Letters To Remember” skupiają się na lekkich singlach w swoim stylu.

jay_cluss

Pięciu artystów w festiwalowych klimatach

Jak to coraz częściej bywa, zapowiedzi utworów dostajemy znienacka i trzeba przyznać, że jeśli tacy producenci łączą siły to – jak mawia klasyk – wiedz, że coś się dzieje. Dobrze, że nie musieliśmy długo czekać na wydanie tego utworu. Afrojack x Lucas & Steve x DubVision – Anywhere With You jest już dostępny od paru dni.

ultra

Po stylach reprezentowanych przez panów można było spodziewać się progresywnych brzmień i dokładnie tak jest tym razem. Jest to jednak nieco lżejszy, bardziej radiowo-streamingowy typ tej muzyki. O takie brzmienie z pewnością zadbali Lucas & Steve – bowiem to ich styl w głównej mierze słyszymy w dropie.

Kiedy usłyszałem demo, wiedziałem, że to będzie to. Wraz z Lucas & Steve i DubVision sprawiliśmy, że ten utwór jest epicki. To dla mnie zaszczyt współpracować z tymi artystami przy tej radosnej i pozytywnej piosence i nie mogę się doczekać reakcji fanów.

Afrojack

Kiedy dostaliśmy demo od Nicka, od razu wiedzieliśmy, co zrobić z aranżacją. Uwielbiamy podnoszące na duchu uczucie lata, a wraz z dotykiem Lucasa i Steve’a numer wszedł na kolejny poziom dobrego samopoczucia! Nie możemy się doczekać, kiedy zagramy to na żywo i zobaczymy reakcję publiczności!

DubVision

Collab na linii Afrojack – Lucas & Steve – DubVision ukazał się nakładem Wall Recordings, wytwórni tego pierwszego twórcy. Pełną wersję utworu znajdziecie poniżej.

silesia beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?