r3hab afrojack

Afrojack i R3HAB w nowym big roomowym wydaniu. Czas na „Shockwave”

Afrojack i R3HAB powracają do big roomowych klimatów, prezentując najnowszy singiel pod tytułem “Shockwave”.

PDC

Afrojack i R3HAB to bez wątpienia jedne z postaci mających duży wpływ na wygląd obecnej sceny muzyki elektronicznej. Aż dziwne, że falę ich wspólnych utworów dostajemy w zasadzie ponad 10 lat po pierwszym wspólnym utworze obu panów. Tyle czasu dzieli track Prutataa  ukazanego w połowie 2011 roku, od kolejnego singla pod tytułem Worlds On Fire”, który został utworem przewodnim festiwalu Tomorrowland 2022. Teraz czas na zupełnie inny materiał.

Powrót do big roomu

Chwilę po wydaniu wspomnianego utworu, przyszedł czas na zupełnie nowe stare rozdanie w postaci cofnięcia się do 2013 roku i wydania idealnie wpasowującego się w tych klimatach Let Me See Those Hands”. Po niedługim czasie właśnie została wydana kolejna produkcja spod repertuaru na linii R3HAB – Afrojack. Mowa tu o mocarnie brzmiącym „Shockwave”. Co ciekawe, w produkcji użyty został sampel popularnego rapowego utworu pod tytułem Astronaut In The Ocean”, poprzedzający mocny, agresywny drop.

emuze.me

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zacząć 2023 rok od wydania Shockwave”, który jest innym utworem w porównaniu do tych, nad którymi do tej pory pracowaliśmy. Była to podstawa w naszych setach, która w końcu jest gotowa na swój oficjalny debiut.

R3HAB

Stały bywalec

Jedną z pierwszych imprez, na jakiej mogliśmy usłyszeć nowy track Nicka i Fadila, był występ w formie B2B na EDC Las Vegas 2021. Od tego momentu był to stały element w setach obu panów i nic nie wskazuje na to, iż miałoby się to zmienić w najbliższej przyszłości.

emuze.me

PDC

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?