kontakt

Rok 2011 dla tych dwóch artystów z pewnością był istotny. Afrojack i Steve Aoki wspólnym kawałkiem, zatytułowanym “No Beef“, potwierdzili swoją jakość i otworzyli sobie na oścież drzwi do EDMowej ekstraklasy. Dutch house’owy banger był wówczas bardzo często grany na festiwalach, ale także w muzycznych telewizjach.

Dwie tury remixów

Minęło 11 lat od premiery – i o ile oryginał zestarzał się całkiem dobrze, o tyle jego twórcy postanowili zaproponować swoim fanom nowe spojrzenie na wspólny numer. I właśnie w tym duchu Amerykanin i Holender zaprezentowali paczkę remiksów do “No Beef”. Choć tutaj bardziej pasowałoby określenie “dwie paczki” – bowiem EPka z remiksami zaplanowana jest na dwie części.

Pierwsza z nich już się ukazała – za świeże wersje EDMowego klasyka odpowiadają Goodboys, Riot Ten, Crankdat, LUM!X oraz Steve Aoki. Remiksy osadzone są dość szeroko na gatunkowej mapie – otrzymaliśmy bowiem interpretacje w klimatach tech house’owych, dubstepowych i będących hybrydą psy trance’u i bounce’u.

Afrojack & Steve Aoki “No Beef – Remixes pt. 1” – posłuchaj

Jak już wspomnieliśmy, remixy ukażą się w dwóch turach. Pierwsza czwórka jest już dostępna – i możecie się z nimi zapoznać poniżej – ale na kolejne wersje będziemy musieli jeszcze poczekać.


foto: Rukes

kontakt