Afrojack-2

Afrojack zagra podczas finału tegorocznej Eurowizji!

Holenderska gwiazda EDM Afrojack pojawi się w trakcie wielkiego finału Eurowizji 2021 już 22 maja w Rotterdamie.

sunrise

Wielkimi krokami zbliża się 65. konkurs piosenki Eurowizji, który rozpocznie się już 18 maja, a zakończy 22 maja. Tegoroczna edycja odbędzie się w Holandii, a konkretnie w hali Ahoy w Rotterdamie. Organizatorzy wzięli oczywiście pod uwagę fakt, iż to właśnie z kwiatu kwitnących tulipanów pochodzi wielu popularnych DJów. W ten oto sposób jedna z światowych gwiazd EDM pochodząca z Holandii, a konkretnie Afrojack, zagra występ w trakcie wielkiego finału.

Oprócz Nicka na scenie pojawi się również piosenkarka Glennis Grace oraz Wulf. Przedstawienie będzie nosiło nazwę “Muzyka nas łączy” i będzie to połączenie muzyki tanecznej z muzyką orkiestrową.

kalendarz

Nasi DJe latali po całym świecie, aby połączyć się ze swoją publiką, która jest teraz niestety nieco inna. Tym aktem chcielibyśmy wysłać energię z Rotterdamu do Europy i dosłownie połączyć się ponownie nie tylko z widzami, ale także z dwoma wyjątkowymi stylami muzycznymi: słynną holenderską muzyką taneczną oraz brzmieniem orkiestry klasycznej

– Gerben Bakker, szef programu Eurowizji 2021

Póki co, taki opis fuzji dwóch różnych gatunków muzycznych zapowiada się naprawdę obiecująco. Finałowy efekt zobaczymy już w trakcie wielkiego finału 22 maja. Całość będzie transmitowana w polskiej telewizji, więc jest to świetna okazja aby zobaczyć gwiazdę EDM w naszych odbiornikach (co nie jest częstym widokiem).

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?