Afterlife ogłosiło pełny lineup swoich imprez na Ibizie. W składzie polska reprezentantka!

Label należący to Tale Of Us ogłosił lineup swojej wakacyjnej rezydentury na Ibizie. Na jednej z imprez Afterlife pojawi się polski alias.

kalendarz

Formacja Tale Of Us zapisała się w kartach historii melodyjnego techno nie tylko za sprawą interesujących produkcji własnych, ale także dzięki otwarciu własnego labelu. Afterlife szybko stało się jednym z czołowych miejsc z tego typu muzyką – nic więc dziwnego, że ich imprezy cieszą się nie lada popularnością wśród fanów takich brzmień. Nie dziwi także fakt, iż brand ten będziemy mogli zobaczyć w te wakacje w czołowych miejscach europejskiego clubbingu – czyli na festiwalu Tomorrowland oraz na Ibizie.

Afterlife po raz trzeci na Ibizie

To drugie miejsce obecnie najmocniej nas interesuje – wszak właśnie poznaliśmy pełny lineup nadchodzącej rezydentury Afterlife w klubie Hi Ibiza. To będzie już trzeci sezon wytwórni na Białej Wyspie – a smaczku doda oczywiście fakt, iż będzie to pierwszy pełnoprawny sezon po pandemicznej przerwie. Oczekiwania są więc niemałe, a apetyty głośnych dobrego grania (i majętnych przy okazji) gości odpowiednio nakarmione już teraz. A to za sprawą składu artystów, który wystąpi między 7 lipca a 22 września w jednym z czołowych klubów Ibizy.

emuze.me

Na czele składu oczywiście gospodarze, czyli Tale Of Us. Dołączy do nich czołówka gatunku – Amelie Lens, CamelPhat, Chris Liebing, Dax J, Mathame czy RÜFÜS DU SOL. Nazwisk zaplanowanych na całe wakacje jest jednak zdecydowanie więcej, a naszą uwagę przykuła ksywa ANII, która – jak się okazuje – jest ksywą polską.

ANII wystąpi na imprezie Afterlife

Pochodząca z Bydgoszczy, a mieszkająca od kilkunastu lat w Wielkiej Brytanii producentka ma na swoim koncie wydania w Afterlife, ale również chociażby w Anjunadeep. Mogliśmy ją także zobaczyć na poprzednich imprezach labelu z charakterystycznym wiszącym do góry nogami ludzikiem w logo, a także… jako support przed jednym z koncertów Paula Kalkbrennera w Londynie.

ultra

Polka pojawi się za deckami klubu Hi Ibiza już 4 sierpnia. Oprócz niej tej nocy zagrają między innymi Tale Of Us, CamelPhat, Kevin De Vries czy Kobosil. Bilety można zamówić już teraz, pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?