Aftermovie Tomorrowland 2022 z kinową premierą podczas Amsterdam Dance Event

Premiera aftermovie Tomorrowland 2022 będzie mieć miejsce po raz pierwszy w historii w jednym z kin w centrum Amsterdamu.

reklamujsie

Jednym z centralnych momentów minionego już sezonu letnich festiwali był Tomorrowland 2022. Powracająca po pandemicznej przerwie impreza była wyjątkowa, głównie z racji frekwencji. Przypomnijmy – podczas aż trzyweekendowego wydarzenia belgijskie Boom odwiedziło około 600 tysięcy osób. Organizatorzy mieli więc co nagrywać, czego efektem końcowym będzie z pewnością efektowne aftermovie.

Aftermovie w kinie

W ostatnich latach film pokazujący, jak wyglądała zabawa podczas Tomorrowlandu, pojawiał się dość szybko. Najciekawiej wyglądało to w 2018 roku – wtedy to aftermovie ukazało się zaledwie dzień po zakończeniu eventu. Tym razem na materiał musimy poczekać aż do października. Jego premiera będzie mocno różnić się od tego, co otrzymywaliśmy podczas poprzednich edycji.Po raz pierwszy w historii, premiera aftermovie festiwalu Tomorrowland będzie mieć miejsce w kinowych warunkach. Podczas Amsterdam Dance Event – dokładnie 20 października – w kinie Royal Theater Tuschinski będzie można zobaczyć premierową projekcję filmu upamiętniającego tegoroczne Madness. Nie jest to zwykłe kino – to miejsce, znajdujące się w centrum stolicy Holandii, jest bowiem uznawane jako jedno z najpiękniejszych tego typu miejsc na świecie.

Bilety już od piątku

Zaplanowane są trzy seanse – o 14:00, 16:00 i 18:00. Start sprzedaży biletów zaplanowany jest na 30 września na godzinę 15:00. Wejściówki będą kosztować 4 euro – z czego 3,5 euro zostanie przeznaczone na rzecz fundacji Tomorrowlandu. Obecność na jednym z seansów będzie pierwszą okazją na zobaczenie aftermovie, którego otwarta premiera w internecie będzie mieć miejsce dzień później.

reklamujsie

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?