Airbeat One 2023 dokłada do pieca. Kolejna 40 artystów dołącza do lineup’u

Lineup 20-lecia Airbeat One Festival nabiera coraz większych rumieńców. Znamy już około 80 nazwisk, a jeszcze wiele przed nami!

kalendarz

Przygotowania do nadchodzącego sezonu festiwalowego idą pełną parą. Większość imprez, które odbędą się w najbliższe wakacje, już odkrywa karty – i to nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Interesująco sytuacja wygląda za naszą zachodnią granicą, gdzie w lipcu odbędzie się 20. edycja Airbeat One Festival. W skład pierwszej puli ogłoszeń, która miała miejsce jeszcze w ubiegłym roku, wchodziły takie aliasy jak Timmy Trumpet, Boris Brejcha, Claptone, Vintage Culture, Headhunterz i wiele więcej. Lista wcześniej dodanych zawarta jest w artykule dostępnym poniżej.

Niemcy kilka tygodni później dokładają kolejne aliasy. O tym, kto jeszcze wystąpi na 20-leciu imprezy, przekonacie się poniżej.

emuze.me

Giganci wielu gatunków

Pierwsze ogłoszenie już było obfite w głośne aliasy i ulubieńców publiki. Jednak kolejna partia artystów również robi wrażenie. Do głównej sceny dołączyli Hardwell, Will Sparks, KSHMR, W&W, Paul Kalkbrenner, Vini Vici oraz Charlotte de Witte.

Mainstage

Boris Brejcha
Charlotte de Witte
Dimitri Vegas & Like Mike
Fritz Kalkbrenner
Hardwell
KSHMR

Neelix
Paul van Dyk
Paul Kalkbrenner
Scooter
Steve Aoki
Timmy Trumpet
Vini Vici
W&W
Will Sparks

ultra

Techno i house na wysokim poziomie

Arena Stage stoi artystami skręcającymi ku melodyjnym brzmieniom i nie tylko. Takie dźwięki zafundują między innymi Moritz Hofbauer, Camelphat, Kölsch czy Meduza. Mocniej zagrają Reinier Zonneveld, Indira Paganotto, LEVT i Danny Avila w nowym wydaniu.

Arena Stage

Ann Clue
Camelphat
Claptone
Danny Avila
Deborah de Luca
Indira Paganotto
Kölsch
LEVT

Lilly Palmer
Meduza
Moritz Hofbauer

Nora En Pure
SKIY
Vintage Culture
Reinier Zonneveld

Nostalgiczne rozdanie

Organizator kreuje Terminal Stage na miejsce pełne brzmień Electro, Tech czy Tropical House. Nie zabraknie tam też brzmień, które rządziły na głównych scenach festiwali jeszcze kilka lat temu. Progressive house z najlepszych lat mogą zaserwować Dimitri Vangelis & Wyman, a bigroom pojawi się w pełnej krasie za sprawą duetu Bassjackers oraz Quintino. Swoje dołożą także Lucas & Steve, Harris & Ford, Toby Romeo i Gestört aber GeiL.

kalendarz

Terminal Stage

Bassjackers
Dimitri Vangelis & Wyman
Gestört aber GeiL
Harris & Ford

HBz
Klangkarussell
Klingande
Lexy & K-Paul
Lucas & Steve

Mike Perry
Quintino
Toby Romeo

VIZE
YouNotUs

Duża dokładka Hardów

W międzyczasie Eagle Stage została przemianowana na Hardstyle Stage. Zgodnie z nazwą, będziemy mogli tam trafić na zabawę w brzmieniach hard dance. Do siedmiu wcześniej zaprezentowanych nazwisk dodano aż dwanaście nowych aktów. Wśród nich nie brak propozycji dla fanów najmocniejszych odmian.

Hardstyle Stage

Angerfist
Audiotricz

Brennan Heart
D-Block & S-te-Fan
Frequencerz b2b B-Front
Frontliner
Gunz For Hire

Headhunterz
Jebroer
Noisecontrollers
Radical Redemption b2b Cryex
Ran-D
Rebelion
Rooler

Sefa
Sickmode
Sub Zero Project
Vertile

Wildstylez

Psajowe rewolucje

Ostatnią, choć nazwaną jako Second Stage przejmują klimaty goa, trance, jak i odmiany psy. Do listy 7 nazwisk dołącza 8 kolejnych artystów – wśród nich takie kąski jak Astrix czy Liquid Soul.

emuze.me

ultra

Second Stage


Astrix
Captain Hook
Coming Soon

Fabio Fusco
Ghost Rider

Hatikwa
Liquid Soul

Mandragora
Omiki
Phaxe

Ranji
Querox
Skazi
Tristan

Vegas

Jeszcze wiele do ogłoszenia

Na ten moment znamy niemal 70 nazwisk, które już mogą zachęcić do kupna karnetu. Tymczasem organizator w tym roku zapowiada 300 artystów. To wszystko w cenie 760 zł (160 €) w drugiej puli biletów. Prócz regularnych karnetów, dostępne są opcje VIP oraz VIP Gold. Odpowiednio za dostęp do specjalnych stref i atrakcji trzeba zapłacić ok. 1200 zł (250 €), bądź 5700 zł (1200 €). Najdroższa, złota opcja dodatkowo zawiera w cenie między innymi jedzenie, drinki i umożliwia spotkanie artystów w wydzielonym miejscu. Aktualne ceny i opcje możecie śledzić tutaj.

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?