Airbeat One 2023 przychodzi z wiosenną dokładką artystów. Znamy już połowę lineup’u

Czołowy niemiecki festiwal ogłosił już połowę swojego składu na 20-lecie – a mamy dopiero początek marca i ponad 4 miesiące do imprezy.

2sher

Na początku lipca na terenie lotniska w niemieckim Neustadt-Glewe odbędzie się kolejna edycja festiwalu Airbeat One. Przed nami wyjątkowa edycja – organizatorzy będą bowiem świętować 20-lecie. Na naszych łamach już kilkukrotnie informowaliśmy o artystach, którzy wystąpią w ramach tegorocznej edycji imprezy.

Zostało jeszcze kilka miesięcy do rozpoczęcia zabawy, a już do tej pory organizatorzy ujawnili prawie 80 aliasów. Regularność publikowania nowych ogłoszeń w tym roku jest jednym z elementów strategii Airbeat One. Niemiecka impreza z okazji nachodzącej wiosny ujawniła kolejne gwiazdy. Na ten moment znamy prawie połowę lineup’u.

emuze.me

Dodatki do głównych scen

Grono DJów, którzy zaprezentują się na Mainstage, ciągle się powiększa. Do aktualnego lineup’u pełnego gwiazd EDM i techno dołącza pięciu nowych artystów, w tym Oliver Heldens, Fisher, Morten, Marten Hørger oraz Öwnboss.

Mainstage

Alok
Boris Brejcha
Charlotte de Witte
Dimitri Vegas & Like Mike
Fisher
Fritz Kalkbrenner
Hardwell
KSHMR
Marten Hørger
Morten

Neelix
Oliver Heldens
Paul Kalkbrenner
Paul van Dyk
Scooter
Steve Aoki
Timmy Trumpet
Vini Vici
W&W
Will Sparks
Öwnboss

ultra

Arena w tym roku jest domem dla reprezentantów sceny techno i house. To tu wybrzmi wiele odmian tych gatunków – od spokojnych, melodyjnych dźwięków, aż po twarde klimaty, bądź te sygnowane wysoką ilością BPMów. Wraz z wiosenną aktualizacją do lineupu dołączają Enrico Sangiuliano, i hate models i Prophecy.

Arena

Ann Clue
Camelphat
Claptone
Danny Avila
Deborah de Luca
Enrico Sangiuliano
i hate models
Indira Paganotto
Kölsch
LEVT
Lilly Palmer
Meduza
Moritz Hofbauer
Nora en Pure
Prophecy
SKIY
Vintage Culture
Reinier Zonneveld

Klimaty sprzed lat

Scena Terminal będzie miejscem idealnym dla tych, którzy tęsknią za klimatami głównych scen z przed kilku lat. Selekcja występujących tam artystów zapowiada się mieszankę wielu odmian house, w tym progressive, tech, tropical wraz z big roomem. Do wcześniej ogłoszonych nazw dołączyli Le Shuuk, Moguai, Regard i Topic.

kalendarz

Terminal

Bassjackers
Dimitri Vangelis &Wyman
Gestört aber GeiL
Harris & Ford
HBz
Klangkarussell
Klingande
Le Shuuk
Lexy & K-Paul
Lizzara
Lucas & Steve
Mike Perry
Moguai
Quintino
Regard
Toby Romeo
Topic
VIZE
YouNotUs

Hardstyle w cenie

Centrum wysokich BPMów, czyli przemianowana scena Eagle, w tym roku zaprezentuje się jako Hardstyle Stage. Do miejsca dla fanów hard dance dodano aż 11 występów, w tym dwa w formule b2b. Do Neustadt-Glewe zawitają między innymi Zatox, Act of Rage, D-Sturb, Warface, Miss K8, Paul Elstak, Deadly Guns, Dr. Peacock, Sound Rush, Bulletproof, Demi Kanon oraz Atmozfears.

Hardstyle Stage

Act of Rage
Angerfist
Atmozfears
Audiotricz
Bass Modulators b2b Adrenalize
Brennan Heart
D-Block & S-te-Fan
D-Sturb
Demi Kanon
Dr. Peacock
Frequencerz b2b B-Front
Frontliner
Gunz For Hire
Headhunterz
Jebroer
MANDY
Miss K8 b2b Deadly Guns
Noisecontrollers
Partyraiser b2b Bulletproof
Paul Elstak ft. Boogshe
Radical Redemption b2b Cryex
Ran-D
Rebelion
Rooler
Sefa
Sickmode
Sound Rush
Sub Zero Project
Vertile
Warface
Wildstylez
Zatox

Psytrance na dokładkę

Niszowe brzmienia na Airbeat One nie są traktowane po macoszemu. Na klimaty goa i psytrance jak co roku poświęcono osobną scenę. Na ten moment na trzy dni imprezy przewidziano 24 reprezentantów tego gatunku.

emuze.me

ultra

Ace Ventura
Astrix
Avalon
Berg

Blastoyz
Bliss

Captain Hook
Coming Soon
Fabio Fusco
Ghost Rider
Hatikwa
Hi Profile
Laughing Buddha

Liquid Soul
Mandragora
Mindbenderz
Morten Granau
Omiki
Phaxe
Pribe
Querox
Ranji
Skazi
Tristan
Vegas

Przed nami połowa lineup’u

Przy tak pokaźnej liście aliasów łatwiej zdecydować się, czy dana edycja imprezy jest dla nas odpowiednim kierunkiem. Do lipca jeszcze chwila, a do lineup’u dołączy jeszcze około 150 artystów. Jednak do wcześniejszego podjęcia decyzji zachęcają niższe ceny biletów. Aktualnie karnet na niemiecką imprezę kosztuje 760 zł (160 € – druga pula). Wszystkie opcje wejściówek oraz ich aktualne ceny dostępne są na stronie wydarzenia.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?