Alesso i Armin van Buuren zapowiedzieli właśnie wspólny utwór – i zrobili to w nieszablonowy sposób

Alesso i Armin van Buuren wrzucili na Twittera praktycznie identyczne kartki walentynkowe. Czy w ten sposób panowie zapowiedzieli collaba?

sb

Dzisiaj obchodzimy dzień świętego Walentego, patrona zakochanych. Wiele gwiazd EDM dzieli się na swoich social media życzeniami oraz kartkami walentynkowymi. Co ma to wspólnego z naszym dzisiejszym tematem? Ano to, że takie kartki wstawili Alesso oraz Armin Van Buuren. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby nie były one praktycznie identyczne. Czy dwójka popularnych producentów wykorzystała właśnie ten moment aby ogłosić własny collab?

Walentynkowa niespodzianka

Na kartkach wrzuconych do sieci przez Alesso i Armina znajdziemy napis “Szczęśliwych walentynek”. Po drugiej stronie widnieje jednak mały dopisek “P.S. Leave A Little Love“. Bardzo możliwe, że panowie w ten sposób zdradzili nazwę swojej wspólnej produkcji. Na ten moment nie wiemy zbyt dużo na temat tego zaskakującego ogłoszenia, jednak bez wątpienia byłby to dość niespodziewany collab. Pozostało nam poczekać na więcej informacji oraz – a jakże – oficjalną datę wydania.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?