alesso-katy-perry-collab

Alesso już wkrótce wyda wspólny numer z Katy Perry. Premiera na koniec roku

Alesso nagrał wspólny numer z amerykańską wokalistką Katy Perry. Ta współpraca musi być skazana na komercyjny sukces.

kalendarz

Szwecja dała nam wielu utalentów artystów, którzy w branży EDM są uznawani za muzycznych geniuszy. Jednym z takich producentów jest pochodzący ze Sztokholmu Alesso. Ten pan ma na swoim koncie wiele klubowych klasyków, takich jak chociażby “Under Control” czy “Heroes“. Nie da się ukryć, że 30-latek ostatnimi czasy poszedł dość mocno w stronę radiowych przebojów. Jego nadchodzące wydanie, w którym swojego wokalu użyczyła sama Katy Perry, również ma taki potencjał.

Hit z prawdziwego zdarzenia?

Amerykańska piosenkarka i szwedzki producent wrzucili ostatnio do sieci oficjalną zapowiedź. Dość zaskakujący collab dwójki artystów będzie nosił tytuł “When I’m Gone” i ukaże się na koniec tego roku. Patrząc na to, jaki hype krąży wokół dwójki muzyków, śmiało możemy powiedzieć, że będzie to hit z prawdziwego zdarzenia.

emuze.me

Już teraz możecie obejrzeć krótki trailer wspólnego kawałka Alesso i Katy Perry, który będzie miał premierę 29 grudnia. To nie wszystko, bowiem do całości powstał również oficjalny teledysk. Ujrzy on po raz pierwszy światło dzienne w telewizji ESPN w trakcie przerwy w College Football Playoff National Championship 2022.

emuze.me

ultra

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?