kontakt

Nie będzie ani grama przesady, jeśli uznamy Alesso za jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na światowym rynku muzyki elektronicznej. Autor wielu światowych hitów, takich jak “Calling”, “Heroes” czy “Years” szuka jednak swojego miejsca także w innych miejscach showbusinessu i – podobnie jak Dimitri Vegaspróbuje w swoich sił w aktorstwie. Będzie go można zobaczyć bowiem w najnowszej produkcji latynoamerykańskiego Netflixa.

Szwed wystąpi w latynoskiej wersji formatu “Czarne lusterko“, będącego spin-offem znanego serialu fantastycznonaukowego pt. “Black Mirror”. Gwoli przypomnienia – w każdym odcinku poruszany jest inny problem związany z rozwojem cywilizacji i udziałem nowoczesnych technologii w naszym życiu. Alesso w jednym z odcinków wcieli się w rolę – a jakże – DJa.

W ramach ciekawostki dodamy, iż to nie jest pierwsza wizyta artysty na planie filmowym – wcześniej miał on okazję wystąpić w filmie “We Are Your Friends”.

Trzyodcinkowy miniserial, będący – podobnie jak to miało miejsce w naszym kraju – kooperacją lokalnego oddziału serwisu VOD i YouTuberów, jest dostępny na YouTube’owym kanale latynoamerykańskiego Netflixa. Dla polskich fanów formatu mamy jednak złą wiadomość – materiały będą dostępne tylko dla widzów z krajów Ameryki Łacińskiej.

Jeśli jednak ktoś z Was ma możliwość obejrzenia (słowo-klucz to VPN!), to krótka podpowiedź – pierwszy odcinek jest już dostępny, zaś premiera kolejnych jest zapowiedziana na 2. i 6. dzień czerwca, a więc dzień po premierze piątego sezonu Black Mirror, na którą nasza redakcja czeka z niecierpliwością – wszak nie samym EDMem człowiek żyje! 😉

foto: Rukes

kontakt