Alesso, Marshmello i… James Bay we wspólnym numerze. Jesienne uderzenie na radiostacje!

Czołowe postaci świata EDM postanowili połączyć siły z brytyjskim wokalistą i gitarzystą, który niedawno wystąpił w Polsce na FEST Festival.

kalendarz

Coraz częściej możemy spotkać się z sytuacjami, gdzie artyści z różnych muzycznych światów łączą siły w ramach wspólnego utworu. Jednym ze specjalistów w tym temacie w świecie EDMu jest Marshmello, który umie zgrabnie łączyć w swojej dyskografii bassowe zajawki z radiowymi przebojami. Jakiś czas temu “Pianka” połączył siły z formacją Jonas Brothers, a teraz z kolei przychodzi czas na kolejny bardziej radiowy collab.

Tym razem amerykański producent postanowił połączyć siły z Alesso. Obydwaj zazwyczaj celują w radiową i streamingową publikę, więc dobór jak najbardziej odpowiedni. Gdy dorzucimy do tego znanego wokalistę, to kandydata na hit radiowy daleko już szukać nie trzeba.

kalendarz

Radiówka idealna?

Nie od dziś wiadomo, że żeby zaistnieć na globalnym rynku trzeba umieć wyprodukować dobrą radiówkę. Panowie zaangażowani w ten utwór robią to umiejętnie (i wielokrotnie) od kilku lat. Trzeba przyznać, że widok Chrisa i Alessandro przy wspólnym projekcie jest dość niecodzienny, ale w muzyce chodzi też o to, żeby potrafić zaskoczyć słuchacza. Gdy dołożymy do tego jakościowego brytyjskiego wokalistę oraz autora tekstów, którym jest James Bay, to raczej o sukces nie powinniśmy się martwić.

ultra

https://www.instagram.com/p/CSzblCVqyuw/?utm_source=ig_web_copy_link

Kawałek zatytułowany “Chasing Stars” jest naprawdę przyjemną i lekką propozycją. Hybrydzie popu i future bass’u wtóruje przyjemny wokal i miło brzmiąca partia gitarowa, za którą odpowiada Brytyjczyk, który notabene niedawno wystąpił w Polsce podczas FEST Festival 2021. Całość podkreśla dość pomysłowy teledysk.

Sprawdźcie sami najnowszą propozycję od Marshmello i Alesso!

kalendarz

Foto: youredm.com

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?