alesso-progresso-vol2

Alesso powraca do festiwalowych brzmień. Już wkrótce premiera “Progresso vol. 2”!

Alesso zapowiedział drugą część wydanego w 2019 mixtape’u “Progresso”. Fani festiwalowych brzmień znajdą tu coś dla siebie.

sunrise

Alessandro Lindblad jest jednym z tych artystów, którzy w ostatnich latach skupili się na tworzeniu utworów radio-friendly. Fani nie zapominają jednak o korzeniach artysty, który w końcu ma na swoim koncie ikoniczne produkcje takie jak “Under Control” czy “Heroes“. Sam Alesso od czasu do czasu powraca jednak do festiwalowego EDMu, ostatnio tworząc nawet collab z samym Arminem van Buurenem. Wielbiciele tej energicznej odsłony Szweda mogą w końcu poczuć się rozpieszczani. Sztokholmski producent już wkrótce powróci z kontynuacją wydanego dwa lata temu mixtape’u “Progresso“!

Wydana w 2019 roku EPka została niezwykle ciepło przyjęta przez wszystkich fanów Szweda. W trakcie swojego występu na Ultra Taiwan Alesso zagrał kilka niewydanych kawałków, które wzbudziły dość mocne zainteresowanie. Wszystko wskazuje na to, że ukażą się one w ramach premiery “Progresso vol. 2“.

kalendarz

Wnioskując po wrzuconych na Instagramach filmikach z krótkimi fragmentami, EPka będzie zawierać 2 utwory. Na oficjalną premierę poczekamy natomiast dwa tygodnie, co z jednej strony nie jest zbyt długim czasem, jednak ciężko tu mówić o premierze “tuż za rogiem”. Cierpliwi fani zostaną mimo wszystko nagrodzeni porządną dawką materiału w piątek 4 czerwca.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?