Alesso poszukuje wokalisty do swojego nowego utworu. Szansa dla każdego!

Szwedzki producent ogłosił na swoim Facebook’u, że szuka wokalisty do swojego nowego singla. Zgłaszać można się przez Instagrama.

emuze.me

Trzeba otwarcie przyznać, że niektórym domowa (w tym przypadku studyjna) kwarantanna służy aż nadto dobrze! Alesso właśnie pracuje nad kolejnym interesującym projektem, a przecież dopiero co dwa tygodnie temu wypuścił swój progresywny utwór z DubVision, który to spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów. Jak widać, producent nie składa broni i zamierza w odniesieniu do poprzedniego roku – wydawać więcej nowych tracków. Szwed rozbudził apetyty fanów jego starszych brzmień (w tym nasze również), dlatego też mamy nadzieję, że radiówek z ręki Alessandro będzie jak najmniej.

No to co z tym nowym numerem?

Bazując na dostępnych na ten moment poszlakach, ciężko wywnioskować, w jakim gatunku będzie obracać się nowy singiel. Pewne jest jedno – “Midnight” nie ujrzy światła dziennego, dopóki producent nie znajdzie odpowiedniego wokalisty. Poszukiwania te są zakrojone szeroko, bowiem do producenta może zgłosić się… każdy. Swoje typy można zgłaszać poprzez oznaczanie Alesso w swoich propozycjach bądź poprzez wiadomość prywatną. Odważna opcja, ale kto wie – może za pomocą otwartych “eliminacji” uda się znaleźć kolejną wokalną perełkę świata EDM?

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?