Alesso z house’owym uderzeniem! Nowy singiel potwierdza dobrą formę Szweda

Szwedzki producent jest na fali wznoszącej – po serii dobrych premier przyszedł czas na zwrócenie się ku klimatom house. “In The Middle” już dostępne!

silesia beats

Ostatni rok był dla Alesso naprawdę dobrym czasem – po mocno skrytykowanym występie podczas pierwszego weekendu ubiegłorocznej edycji festiwalu Tomorrowland, Szwed wziął się za siebie. Dowodem na to są chociażby świetny występ na ubiegłorocznym Creamfields, a także seria świetnych, progresywnych i euforycznych produkcji, które przywróciły wspomnienia z czasów, kiedy Alessandro prezentował największe sztosy pokroju “Years” czy “If I Lose Myself”. Sezon eventowy praktycznie już za nami, ale producent nie zwalnia tempa i atakuje klubowe playlisty nową produkcją, noszącą tytuł ,,In The Middle”.

Jeśli myślicie, że będzie to komercyjny, wybitnie radio-friendly utwór, to jesteście w błędzie – Alesso już przed premierą zapewniał na swoim Instagramie, że jest to – tu cytat – ,,house music in full force”. Wskazywać mogła na to również obecność w creditsach tajemniczego producenta o pseudonimie SUMR CAMP, który zwykł produkować właśnie house’owe kawałki.

jay_cluss

Wpływ kooperanta na brzmienie tego numeru jest zdecydowanie słyszalny – otrzymaliśmy bowiem świeży numer czerpiący gaściami ze współczesnych brzmień house i deep house. W “In The Middle” wokalnie udziela się amerykańska wokalistka Lizzy Land – i idzie jej to naprawdę składnie, o czym możecie przekonać się poniżej, po prostu odsłuchując nową propozycję od Alesso.

ultra

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?