Alesso powraca do Progressive House? Już w piątek nowy mixtape Szweda!

W tym tygodniu posłuchamy nwej muzyki od szwedzkiego producenta. Nazwa wydawnictwa wiele mówi… Czy jednak to to, o czym myślimy? Dowiemy się w piątek!

sunrise

Chyba nie musimy mówić, jak bardzo uznaną marką jest szwedzki DJ i producent Alesso. Ten pan ma na swoim koncie wiele elektronicznych hitów, jednak w ostatnich latach wiele osób zaczęło go krytykować za odejście od EDMu i skupienie się na produkcji lekkich, popowych utworów.

Alessandro nie zapomniał jednak o starszych fanach i w ubiegłym roku wydał track zatytułowany “Tilted Towers“, który zdecydowanie zrobił furorę na głównych scenach wielkich festiwali – w tym także w Kołobrzegu, podczas ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival.

kalendarz

Kolejnych bardziej rasowych brzmień od Alessandro możemy spodziewać się już w nadchodzący piątek – wtedy to światło dzienne ujrzy nowy mixtape artysty.

kalendarz

“Progresso Volume 1”, bo tak nazywa się nowe wydawnictwo, niesie za sobą wiele niewiadomych. Nie mamy pojęcia, z jakich tracków będzie składał się nowy projekt autorstwa dwudziestosiedmiolatka, jednak zarówno teaser (w którym słyszymy jedno z niewydanych dotąd ID Alesso, zwane “Drifter“), jak i nazwa wypustu mogą dawać pewną wskazówkę.

https://www.instagram.com/p/BumCTefHVaL/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Na finalny efekt oraz pełną tracklistę mixtape’u zapewne przyjdzie nam poczekać do piątku. Musimy być z Wami szczerzy – nie pogardzilibyśmy czymś w klimatach Progressive House. W końcu nazwa nowego release’u przywodzi na myśl właśnie takie skojarzenia…

sunrise

foto: Rukes

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?