Alignment autorem kolejnej EPki w wytwórni Charlotte de Witte. Jeszcze tej wiosny zobaczymy go w Polsce

Alignment powrócił do KNTXT ze swoją najnowszą EPką “Close Your Eyes”. Już wkrótce ten materiał będzie można usłyszeć na żywo w Polsce.

PDC

Francesco Pierfelici to producent dobrze znany przez fanów techno pod aliasem Alignment. Artysta będący jednym z mocniejszych graczy na obecnej scenie tego gatunku, rozwijał swój muzyczny projekt przez ostatnie lata. Na swoim koncie ma wydawnictwa między innymi w wytwórni Voxnox, Involve czy KNTXT. Do tego ostatniego labelu – założonego przez Charlotte de Witte – powrócił właśnie ze swoją nową EPką.

Ponownie w KNTXT

Najnowsza EPka to już piąte wydanie tego artysty w KNTXT. Poprzednio pojawił się tam z EPką “Attack” w 2022 roku, natomiast teraz przyszedł czas na “Close Your Eyes”. Oscylujący głównie wokół industrial techno Alignment i tym razem wypełnił swoje najnowsze wydanie znanym stylem. Dodał do tego także nieco popularnych ostatnio brzmień hard techno. EPka złożona z czterech utworów, to zatem ponad 20-minutowa podróż po ciemniejszej stronie muzyki elektronicznej.

emuze.me

Wkrótce ponownie w Polsce

Alignment miał okazję już wcześniej zaprezentować się przed polską publicznością. Ostatni raz wystąpił w marcu tego roku w poznańskiej Tamie na wydarzeniu z okazji dziesięciu lat działalności Voxnox. Jednak już 12 maja artysta ponownie powróci do naszego kraju. Tym razem odwiedzi Warszawę, a dokładnie tamtejszą Pragę Centrum, gdzie również z okazji dekady istnienia Voxnox wystąpi na wydarzeniu obok Lucinee i Sept.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?