[NSFW] House’owy set Alison Wonderland z EDC Las Vegas już dostępny w serwisie… Pornhub!

Fani australijskiej producentki wykazali się nie lada sprytem – nagrali cały jej występ na jednej z pobocznych scen i wrzucili… do serwisu Pornhub!

sunrise

EDC Las Vegas trwa w najlepsze – za nami już dwa dni imprezy obfitującej w występy EDMowych gwiazd światowego formatu (szczegóły obszernego livestreamu znajdziecie tutaj). Wśród nich widnieje Alison Wonderland, jedna z najpopularniejszych żeńskich artystek w branży. Australijka oprócz występu na kineticFIELD, a więc głównej scenie festiwalu, zaprezentowała swoją selekcję w ramach jednej ze scen, wchodzących w poczet pobocznych konstrukcji zwanych Art Car.

Występy wielkich artystów na pomniejszych scenach są dosyć częstym i niezwykle lubianym przez fanów zjawiskiem. Redakcja w 100% popiera takie inicjatywy, no bo kto podczas spaceru od sceny do sceny nie chciałby nagle znaleźć się na łamiącym schematy występie swojego idola w kameralnej miejscówce? No każdy!

kalendarz

Wracając do sedna… Wartą odnotowania rzeczą jest fakt, że Alison zagrała set pełen czystych housowych brzmień – tego spodziewał się tak naprawdę mało kto!

ultra

Jednak eksperyment producentki to nic w porównaniu z tym, co stało się dalej – otóż cały występ został nagrany przez fanów i wrzucony na doskonale znany naszemu redaktorowi naczelnemu serwis Pornhub!

Nagranie, noszące pasujący do estetyki znanej wszystkim fanom filmów z Krystyną Czubówną tytuł “AUSTRALIAN WOMAN FUCKS CROWD UP ON A SPIRITUAL LEVEL” znajdziecie pod tym linkiem.

Koniecznie sprawdźcie to nagranie – bo wątpliwym jest, żebyście znaleźli drugi set DJski, wobec którego określenie “eargasm” będzie tak celne! 😉

sunrise

kalendarz

Total
61
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?