kontakt

Nie od dziś wiadomo, że Alison Wonderland to dobra znajoma Valentino Khana. Znają się oni od 7 lat (poznali się przy okazji premiery GTA 5 w Australii) i doszło nawet do tego, że oboje przebrali się za siebie nawzajem na Halloween, co było dość niecodziennym pomysłem. Duet po wielu latach spotkał się w końcu w studio (a raczej przed monitorami laptopów) i stworzył wspólny numer, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Posiadacz jednego z najdumniejszych wąsów w EDMie oraz niezwykle urocza Australijka połączyli swoje style i w ten sposób powstało “Anything“. Mimo iż oboje lubią czasami przysadzić trapowo-dubstepowymi brzmieniami, to jednak tym razem postawili na zdecydowanie bardziej stonowane dźwięki. Owoc ich współpracy to lekki, acz wciąż bass house’owy numer, w którym swojego wokalu użyła sama… Alison Wonderland.

Efekt australijsko-amerykańskiej współpracy wyszedł naprawdę składnie i zapewne zadziwi wielu fanów ich dotychczasowej twórczości. Jesteśmy jednak przekonani, że zaskoczenie to będzie jak najbardziej pozytywne. Utwór “Anything” możecie sprawdzić poniżej.

kontakt